29.08.16

 

BUSSID

Peatus.ee

T-pilet.ee

http://www.nelson.ee/tabloo

 

RONGID

Elron

Go Rail

 

TAKSOD TAPAL:

FIE Meelis Tänavots - tel 55575227
Transporditeenused OÜ - tel 5164181
FIE Guidu Põhjala - tel 53452341
Tapa Autobussipark - tel 3270700
FIE Heiki Allika - tel 56618761
FIE Andrei Grebenchuk - tel 5164852
 

VÄIKEBUSSIRENT JA TRANSPORDITEENUS TAPAL:

 

KOOLIBUSSID

Tapa õpilasliin 1.septembril 2016

Tapa õpilasliin alates 2.septembrist 2016