12.06.18

Transpordivõimalused

BUSSID

Peatus.ee

T-pilet.ee

http://www.nelson.ee/tabloo

 

RONGID

Elron

Go Rail

 

TAKSOD TAPAL:

FIE Meelis Tänavots - tel 55575227

Transporditeenused OÜ - tel 5164181

FIE Guidu Põhjala - tel 53452341

Tapa Autobussipark - tel 3270700

FIE Heiki Allika - tel 56618761

FIE Andrei Grebenchuk - tel 5164852

 

VÄIKEBUSSIRENT JA TRANSPORDITEENUS TAPAL:

Kase Kaubandus - tel 5116315

 

KOOLIBUSSID

Koolibussid 1. septembril ja alates 4. septembrist 2017

http://www.tapa.ee/opilastransport