« Tagasi

Tapa Vallavalitsus korraldab 14. mail "Emadepäeva liikumispäeva"

Tapa Vallavalitsus korraldab 14. mail "Emadepäeva liikumispäeva"

Tapa Vallavalitsus korraldab "Emadepäeva liikumispäeva" 14. mail 2017 kell 12.00. Liikumispäeva rajad on Tapa Hoolekandeküla ümbruses olevatel kergliiklusteedel, infokeskus koos stardi ja finiši alaga asub Ambla mnt ja Paide mnt ristumisnurgas ringtee vastas (ehituspoe ääres). Liikumisringid on 2 ja 3 km pikkused, aega ei võeta, rajal saab joosta ja käia, üritus on kõigile tasuta.

Emadepäeva liikumispäev on hea võimalus peredele tulla rajale kõigi oma pereliikmetega. Kõikide osaliste vahel loositakse kahes vanusegrupis kuni 14 ea ja 15+ erinevaid Tapa valla ja muid meeneid. Kõikidele osalistele jagatakse tasuta suppi.

Autot saab parkida stardipaiga lähedal parklas. Täpsem info lisaks ka Tapa valla kodulehel ja facebookis, muudatused võimalikud. Emadepäeva liikumispäeva korraldab ja rahastab Tapa Vallavalitsus, koostööpartneriks on MTÜ Huviklubi Nelson, MTÜ Tapa Lastekaitse Ühing ning tublid vabatahtlikud noored. Kel on soovi üritust toetada, palume ühendust võtta tel 3229659 või e-maili indrek.jurtsenko@tapa.ee, lisaks ootame alati appi vabatahtlikke rajakohtunikke.