« Tagasi

Tapa linnapäevade liikluskorraldus 12. august 2017

Head Tapa linna ja valla elanikud !

Tapa linnapäevade ajal, eriti 12. august 2017, on Tapa kesklinnas kehtestatud ajutine liikluskorraldus alates hommikust kell 06.30 -ja see kestab hinnanguliselt kuni 20.00. Palume sellega arvestada ja vabandame kord aastas tehtud muudatuste pärast, mis häirivad Teie igapäevast liiklemist.

Samuti palume Tapa linnas Pikk 12 ühistu elanikke ja Meie kaupluse ja Tapa Turu kasutajad oma autosid parkida laada ajaks mujale (skeemil on märgitud laada-ala, kus parkida pole soovitatav). Vastasel juhul peame abi paluma ka politseilt, sest laada-ala, tänu muudele töödele kesklinnas on tänavu kahjuks väga piiratud ja me peame hoidma 1, Mai pst vabana Teile liiklemiseks.

Kuna 1. Mai pst ja Pikk tn ristis oleva keskväljaku parkla on avatud, me liiklust seal ei sulge, saate oma sõiduvahendi rahulikult parkida sinna või Pikk 12 maja elanikud ka oma maja taha. Samuti palume Tapa linna elanikke ja külalisi oma sõiduvahendeid mitte parkid politsei ja pääste hoovi, kui te seda teete, siis terrotooriumi haldajatelt on õigus sealt sõiduvahend ka teisaldada, mis tagastatakse teatud tasu eest. Olge palun tähelepanelikud.

Vabandame ebamugavuste pärast, hiljemalt alates 13. augusti hommikust taastub selles piirkonnas tavaline igapäevane liikluskorraldus.

Täname mõistva suhtumise eest ja soovime Teile turvalist liiklemist Tapa 91 linnapäeva ajal !