« Tagasi

Oluline info Tapa valla turismiettevõtjatele!

MTÜ Arenduskoda on SEIC-projekti raames ettevalmistamas FB kodulehe rahvusvahelist reklaami ja LEADER-piirkonna kaarti, mis on mõeldud turistidele ning teistele piirkonna külalistele. Kaart tuleb eesti ja inglise keeles. Levitamine toimub kohalikes turismiettevõtetes, turismiinfo punktides ja välispartnerite juures.
Kaardil kajastatakse neid ettevõtted, kes on ennast registreerunud SEIC kodulehel http://www.seic.ee
Kaardi ühele poole tuleb kaart, kus on ära toodud ettevõtted ja ka näiteks rahvamajad, külakeskused jms, mis avatud ja kajastatud SEIC-kodulehel.
Teisele poole tuleb meie piirkonna viie valla lühike tutvustus ja andmed ettevõtte kohta - nimi, kontakt, toode - teenus ja võimalusel foto.
Aluseks võetakse portaalis ww.seic.ee kajastatud info.

Kes soovib, et tema ettevõte, seltsimaja oleks kaardil ja saaks osa meie piirkonna ühisturundusest, siis palun minna kodulehele seic.ee ja luua sinna omale profiil. Kõik kes on juba loonud, palun minge ka ja kontrollige, kas teil on ettevõtte kohta pilt. Kui mitte, palun lisada, kes jääb hätta, siis palun kodulehe osas kirjutada/helistada Katrin Kull, katrin@dreamers.ee tel. 5092108.
Profiilid peavad olema loodud või pildid lisatud 10. juuniks .

JUHEND ETTEVÕTJA PROFIILI LOOMISEKS
- Logige sisse paremalt ülemisest nurgast SISENE nupu alt.
- Kõigepealt palub süsteem luua profiil iseendale, seejärel ettevõttele. Profiilile pääseb alati ligi sellesama SISENE alt ja seal saab kõiki andmeid hiljem muuta. Nii et registreerige profiil kohe ära - muuta ja tuunida saate alati.
- Lisage kindlasti ka märksõnu (keywords), mis meeldivad Google'ile ja teevad teid leitavaks.
- Kui soovite hiljem profiili sättida, siis viib süsteem teid Wordpressi sisuhaldusse. Mõned teist on selle populaarse blogimootoriga kindlasti tuttavad. Seal saab lisada oma tekste nii eesti kui inglise jt keeltes ja luua pildigalerii. Samuti saab asukohta kaardil käsitsi paika sättida.
- Pildi lisamiseks vajutage Wordpressi sisuhalduses nuppu Add to Gallery, saate pilte üles laadida ja linnukesega märkides neid nähtavaks teha. Ettevõtjate nimekirjas oleva põhipildi saate märkida "Set featured image" nupust.
- Ärge unustage peale info lisamist vajutada "Update" nuppu.

Eha Paas
Arenduskoja projektijuht
5170214