VALLAVALITSUSE AMETNIKUD

Tapa Vallavalitsus

Reg.nr 75033477
Pikk 15, Tapa linn 45106, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Arvete saatmine aadressil: tapavallavalitsus@arvekeskus.ee

Arvelduskontod:
Swedbank: EE722200001120077103
SEB Pank: EE341010502009477009
Tehingupartneri kood 273101
 

Üldtelefon: 322 9650
Faks: 322 9651
E-post:  vallavalitsus@tapa.ee

Tööaeg

E  8:00 - 18:00

T, K, N 8:00 - 16:30

R  8:00 - 15:00

 

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Riho Tell 3228432, 5143750 vastuvõtt E 9:00-10:00
(Tapal) vastuvõtt T 10:00-12:00 (Tamsalu)
Abivallavanem, haldusosakond Andrus Freienthal 3229655, 59182790 vastuvõtt E 9:00-10:00

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Piret Treial 3229656, 55578165 vastuvõtt E 9:00-10:00
Vallasekretäri abi Ilona Alla 3229671
Jurist Margit Halop 53292963
Dokumendihalduse spetsialist Estelle Freimann 3229662
Kantselei sekretär Merje Vaarmets 3229650
Kantselei sekretär, Tamsalu halduskeskus Ursula Grau 3228431, 53825661
Autojuht Karli Vildek 56495437
Autojuht Anti Aosaar 58596768

Arengu- ja finantsosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsnõunik Mati Kanarik 3229657
Pearaamatupidaja Ellen Uiboaed 3228437
Raamatupidaja Marju Malva-Pitjev 3229668
Raamatupidaja Vilve Veeroja 3229676
Raamatupidaja Helve Leetma 3229667
Raamatupidaja Marje Arraste 3229678
Raamatupidaja Ea Keir 3228439
Raamatupidaja Merike Viilver 3228445
Kultuurispetsialist Indrek Jurtšenko 3229659, 5290785
Arendusspetsialist Vahur Leemets 3229658, 56495439
Avalike suhete spetsialist Alina Leopard 3228430, 56614432
Ettevõtlusspetsialist Marko Teiva 3229661, 58667515
Infotehnoloogiaspetsialist Leo Piirits 3228447
Infotehnoloogiaspetsialist Villu Varblane 3229680
Infotehnoloogiaspetsialist Andrus Veinberg 3229680

Haldusosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehitusspetsialist Timo Tiisler 322 9660, 58167712 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Ehitusspetsialist Mati Tamm 3228435, 53823375, 5164860 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30 (Tapal)
N 09:00-12:00 (Tamsalus)
Keskkonnaspetsialist Mailis Alling 3229665, 51931564 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Teede- ja liikluskorraldusspetsialist Jaanus Annus 3229674, 5510112 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Hankespetsialist Ene Orgusaar 322 9675, 56636305 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Järelvalvespetsialist Gennadi Sults 322 9653, 59199310 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Vallakunstnik-kujundaja Eele Ehasoo 322 9673 vastuvõtt E 10:00-12:00 ja K 13:00-17:30
Lehtse keskuse juht Tiina Talvik 383 3334, 54501102
Kalmistuvaht Aivar Burm 504 7339

Haridus- ja sotsiaalosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridusspetsialist Anne Roos 3229684 vastuvõtt E 10:00-12:00 K 14:00 - 17:00
Sotsiaalhoolekande juhtivspetsialist Maarika Mändla 3258691, 59199410 vastuvõtt
E 09:00-12:00 ja
K 13:00-17:30
Lastekaitsespetsialist Jaanika Kirs 3258694, 56459886 SKA lastekaitse üksuse valvetelefoni nr 5145182 Lasteabitelefon 116111 Hädaabi 112 vastuvõtt T 8:00-11:30 ja K 13:00-17:30
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Anne Klettenberg 3258692 vastuvõtt T 8:00-11:30 ja K 13:00-17:30
Lastekaitsespetsialist Anu Loorits 53041992, 3228443 (Tamsalu) T, N 8:00-12:30 ja 13:30-16:00 (Tamsalus)
Noorsootööspetsialist Aune Suve Kütt 58667395
Lastekaitsespetsialist Relika Pedoson 3228434, 56577162 vastuvõtt T 8:00-11:30 ja K 13:00-17:30
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Ly Nelson 3258693, 57503008 vastuvõtt T 8:00-11:30 ja K 13:00-17:30 (Tapal)
R 8:00-13.00 (Tamsalus)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Pille Eevardi 53429921, 3228442 (Tamsalu) vastuvõtt T, N 8:00 – 12:30 ja 13:30-16:00 (Tamsalus)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Sirje Salura 3833451 (Lehtse), 3277787 (Moe), 3820232 (Jäneda), 56617181 (mobiil) vastuvõtt E 9:00-16:00 ja R 8:30-12:00 (Lehtses)
T 13:00-15:00 (Moel)
K 14:00-16:00 (Jänedal)
Sotsiaaltöötaja Eha Altmäe 56577163