UUDISED JA TEATED
 
29.-30. septembrini toimus Põlva kolmes spordisaalis, kolmes vanuseaklassis-2002. , 2004. ja 2006. aastal sündinud poistele rahvusvaheline käsipalliturniir Põlva Cup. Turniiril osales 27 võistkonda 4 riigist. Tapa Spordikooli võistkonnad osalesid kahes vanuserühmas-2002. ja 2004. aastal sündinute poiste seas. 
 
002. aastal sündinud poisid võitsid alagrupis Tallinna, Kaunas ja teist Leedu võistkonda- Moletai. Kaotati Läti meistervõistkonnale Ludza. Kolmanda koha mängus Sankt-Peterburgi võistkonna vastu suudeti omad võimalused hoida elus pea terve mängu, kuid viimasel 5 minutil sai suuremate ja võimsamate vastu mängides jaks otsa. Kaotati mäng Sankt-Peterburgi vastu 13-17. Võistkonnas mängisid -Endrik Jaanis, Sten Reinvart, Tanel Kari, Harles Abel, Madis Valk, Jens Ülesoo, Ilja Kosmirak, Roger Muskat, Artur Morgenson, Lauri Lande, Karl Kramm, Markus Roosipuu, Sergo Leht ja Erich Bugera.
 
2004. aastal sündinutel läks 10 võistkonna seas väheke paremini. Alagrupis võideti Leedu võistkonda Panevezisest, Läti võistkonda Ulbroka ja HC Tallinn 1 võistkonda. Viiki mängiti Põlva 2 võistkonnaga. Esikoha mängus mindi kokku Põlva 1 võistkonnaga. Mäng oli väga nn laineline-algul läks ette Põlva võistkond, siis sai mängu käima Tapa võistkond ning juhiti juba 6-7 väravaga. Põlva leidis veel endas jõudu, et viigistada, kuid lõppsõna jäi siiski Tapa Spordikooli võiskonnale. Võit tuli seisuga-18-17. See on väärt võit, sest Põlvat võita Põlvas ei ole kerge, kus aitavad nii koduseinad, pealtvaatajad kui midagi veel. Kindlasti peab ka lisaks seda märkima, et enamus Tapa spordikooli võistkonna mängijatest on nooremad kui lubatud vanuse ülempiir on. Võistkonnas mängisid- Marcus Rättel, Madis Valk, Karl Kramm, Ilja Kosmirak, Aleksandr Vassiljuk, Sten Pullisaar, Jan-Egert Valdmann, Trivo Vaigurand, Kristian Kärt, Robin Müntser, Kevin Kask, Daniel Tamuri, Meelis Metsa, Patrik Lõsov, Nevil Kütt ja Kristofer Püss.
 
Treenerid Elmu Koppelmann ja Aron Jaanis