SPORDIKESKUS AVATUD:
E - R  08:00 - 22:00
L     11:00 - 19:00
P     12:00 - 20:00
 
SPORDIKESKUS AVATUD SUVEL (01.06-31.08)
E - R 15:00 - 20:00
L SULETUD
P 15:00 - 20:00
 
Pargi 12, 45106 TAPA,
Lääne-Virumaa
administraator: 3277 900
juhataja - Riho Lööper:
3277 999

 

Suur saal

  Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8:00              
8:30              
9:00              
9:30              
10:00              
10:30              
11:00     KOOLITUNNID        
11:30              
12:00           V.Metsa jalgpalli kool  
12:30           V.Metsa jalgpalli kool  
13:00           V.Metsa jalgpalli kool  
13:30              
14:00              
14:30   Koristus Koristus   L-saalihoki    
15:00   L-saalihoki Kergejõustik   L-saalihoki   V.Metsa jalgpalli kool
15:30

T-käsipall

L-saalihoki Kergejõustik T-käsipall L-saalihoki   V.Metsa jalgpalli kool
16:00 T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool Kergejõustik T-käsipall Koristus    
16:30 T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool Maadlus T ja P-kp T-käsipall    
17:00 T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool L-saalihoki T ja P-kp T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool  
17:30 T ja P-kp T-käsipall L-saalihoki T ja P-kp T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool  
18:00

T ja P-kp

T-käsipall L-saalihoki T ja P-kp V.Metsa jalgpalli kool V.Metsa jalgpalli kool  
18:30 T ja P-kp T-käsipall V.Metsa jalgpalli kool T ja P-kp V.Metsa jalgpalli kool    
19:00 M-käsipall M-käsipall V.Metsa jalgpalli kool M-käsipall M-käsipall    
19:30 M-käsipall M-käsipall Männikumägi M-käsipall M-käsipall    
20:00 M-käsipall M-käsipall Männikumägi M-käsipall M-käsipall    
20:30 V.Metsa jalgpalli kool   Eesti Raudtee Tk-saalihoki V.Metsa jalgpalli kool    
21:00 V.Metsa jalgpalli kool   Eesti Raudtee Tk-saalihoki V.Metsa jalgpalli kool    
21:30 V.Metsa jalgpalli kool   Eesti Raudtee Tk-saalihoki V.Metsa jalgpalli kool    
22:00 - - - - - - -

 

Maadlussaal

  Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8:00              
8:30              
9:00              
9:30              
10:00              
10:30              
11:00     KOOLITUNNID        
11:30              
12:00              
12:30              
13:00              
13:30              
14:00              
14:30              
15:00              
15:30 1-3kl.P (vene ) 1-3kl.P (eesti ) 1-3kl.P (vene ) 1-3kl.P (eesti )      
16:00 1-3kl.P (vene ) 1-3kl.P (eesti ) 1-3kl.P (vene ) 1-3kl.P (eesti )      
16:30 4-7 kl Tüdrukud 4-7 kl Tüdrukud 4-7 kl/Tüdrukud    
17:00 4-7 kl Tüdrukud 4-7 kl Tüdrukud 4-7 kl/Tüdrukud    
17:30              
18:00 Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud    
18:30 Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud    
19:00 Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud    
19:30 Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud Täiskasvanud    
20:00              
20:30              
21:00              
21:30              
22:00 - - - - - - -

 

Jooksurada

  Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8:00              
8:30              
9:00              
9:30              
10:00              
10:30              
11:00     KOOLITUNNID        
11:30              
12:00              
12:30              
13:00              
13:30              
14:00              
14:30              
15:00              
15:30   Lauatennis   Lauatennis      
16:00   Lauatennis   Lauatennis Kergejõustik    
16:30   Lauatennis Kergejõustik Lauatennis Maadl. kuni 16:45    
17:00   Lauatennis Kergejõustik Lauatennis      
17:30     Männikumägi        
18:00   Poks Männikumägi Poks      
18:30   Poks   Poks      
19:00   Poks   Poks      
19:30   Poks Step-aeroobika        
20:00     Step-aeroobika        
20:30              
21:00              
21:30              
22:00 - - - - - - -