Vallavolikogu liikmed

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Volikogu esimees Reigo Tamm 55583254
Volikogu aseesimees Aivi Must 5274414
Volikogu liige Ene Augasmägi 55980670
Volikogu liige Kuno Rooba 56495436
Volikogu liige Viivi Kallis 51940335
Volikogu liige Elmu Koppelmann 56267181
Volikogu liige Naima Sild 53485233
Volikogu liige Maksim Butšenkov 55930504
Volikogu liige Silvia Aništšuk 5547894
Volikogu liige Lilli Strõnadko 53864892
Volikogu liige Arina Mürk 55598982
Volikogu liige Triin Koitla 58548689
Volikogu liige Mart Pihlak 5182176
Volikogu liige Riina Niibo 3833308
Volikogu liige Tatjana Tamm 56625582
Volikogu liige Leelo Jürimaa 5218398
Volikogu liige Katrin Kuusik 5131316
Volikogu liige Tea Välk 5545095
Volikogu liige Kalju Soomeri 5211541
Volikogu liige Mart Lees 5063571
Volikogu liige Lii Jairus