Vallavolikogu liikmed

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Volikogu esimees Toomas Uudeberg 5056992
Volikogu aseesimees Reigo Tamm 55583254
Volikogu liige Ene Augasmägi 55980670
Volikogu liige Maksim Butšenkov 55930504
Volikogu liige Evelin Hiie 5294251
Volikogu liige Leelo Jürimaa 5218398
Volikogu liige Elmu Koppelmann 56267181
Volikogu liige Katrin Kuusik 5131316
Volikogu liige Mart Lees 5063571
Volikogu liige Sirje Major 5288676
Volikogu liige Üllar Neeme 56934141
Volikogu liige Riina Niibo 3833308
Volikogu liige Dmitri Okatov 56670284
Volikogu liige Kerli Relli 59045288
Volikogu liige Tiiu Rosenberg 5541227
Volikogu liige Naima Sild 53485233
Volikogu liige Kalju Soomeri 5211541
Volikogu liige Lilli Strõnadko 53864892
Volikogu liige Rein Tali 5063571
Volikogu liige Tatjana Tamm 56625582
Volikogu liige Alar Teras 5255714
Volikogu liige Mati Viidemann 5029393
Volikogu liige Tea Välk 5545095