Eelarve- ja arengukomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Maksim Butšenkov 55930504
Aseesimees Alari Kirt 56607450
Ene Augasmägi 55980670
Hando Kasekamp 5086890
Eigo Laur 58064002
Riina Niibo 56688307
Kalju Soomeri 5211541
Reigo Tamm 55583254
Alar Teras 5255714
Mati Viideman 5029393
Tea Välk 5545095
Toomas Uudeberg 5056992

Hariduskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Tea Välk 3270410
Aseesimees Elmu Koppelmann 3222310
Betty Abel
Lii Jairus 3277700
Ilmar Kald 3220036
Ene Kukk
Merike Kärmas 3833334
Ülle Oru
Tiina Parmasto
Kuno Rooba
Naima Sild 3278350
Viiu Uudam
Meriliis Valdlo

Kultuurikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Reigo Tamm
Aseesimees Dmitri Okatov
Leelo Jürimaa
Kaili Ots
Ave Pappe
Kerli Relli
Georgi Särekanno
Marika Tali
Tiina Talvik
Urmas Tamm
Heili Pihlak
Kelly Vildek
Allan Vinter

Majandus- ja ettevõtluskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Sirje Major 5288676
Aseesimees Toomas Uudeberg 5056992
Arne Arumägi 5054388
Herki Kübarsepp 53437995
Peeter Lauring 56648310
Mart Lees 5063571
Enno Must 5038766
Tiina Parmasto 58121666
Garri Raagmaa 5278899
Andres Rammul 5105886
Ago Stallmeister 58501107
Rein Tali 5090574

Revisjonikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Alar Teras 5255714
Aseesimees Tatjana Tamm 56625582
Sirje Major 5288676
Naima Sild 53485233

Sotsiaalkomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Riina Niibo 3833308
Aseesimees Tiiu Rosenberg
Evelin Hiie 5294251
Jaan Hiet
Lii Jairus 3277700
Annika Kapp
Siiri Klasberg
Sirje Klemmer
Katrin Kuusik
Eha Rehemaa
Sirje Salura

Turvalisuse komisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Ene Augasmägi 55980670
Aseesimees Üllar Neeme 56934141
Vitali Aništšuk 55686829
Valter Kaima 5694163
Aile Kippar 56672442
Sirje Klemmer 5041719
Jaan Lõõnik 5161054
Martin Piksar 53413537
Aigar Põder 53420047
Janar Safronov 56046264
Marina Tripuz 56230670