VALLAVALITSUSE AMETNIKUD

Tapa Vallavalitsus 

 

Reg.nr 75033477
Pikk 15, Tapa linn 45106, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Arvete saatmine aadressil: tapavallavalitsus@arvekeskus.ee

Arvelduskontod:
Swedbank: EE722200001120077103
SEB Pank: EE341010502009477009
Tehingupartneri kood 273101
 

Tööaeg
  • E  8:00 - 18:00
  • T, K, N 8:00 - 16:30
  • R  8:00 - 15:00

 

Tapa Vallavalitsuse Tamsalu teeninduspunkt

Tehnika 1A, Tamsalu 46107

Kantselei sekretär - 3228431, 53825661

 

Tapa Vallavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna spetsialistid Tapal

Roheline tn 19, Tapa 45107

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Riho Tell 3228432, 5143750 vastuvõtt E 9:00-10:00
(Tapal) vastuvõtt T 10:00-12:00 (Tamsalu)
Abivallavanem, haldusosakond Andrus Freienthal 3229655, 59182790 vastuvõtt E 9:00-10:00
Abivallavanem, arenguosakond Dmitri Okatov 3229658, 56670284
Abivallavanem, haridus- ja sotsiaalosakond Ene Augasmägi 3228440, 55980670 vastuvõtt (Roheline 19, Tapa)
E 8:30-10:00

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Piret Treial 3229656, 55578165 vastuvõtt E 9:00-10:00
Dokumendihalduse spetsialist, andmekaitsespetsialist Estelle Freimann 3229662
Jurist Margit Halop 53292963
Kantselei sekretär Merje Vaarmets 3229650
Volikogu sekretär Evelin Värk 3229671
Kantselei sekretär, Tamsalu halduskeskus Ursula Grau 3228431, 53825661
Autojuht Karli Vildek 56495437
Autojuht Anti Aosaar 58596768

Finantsosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsspetsialist Mati Kanarik 3229657
Pearaamatupidaja Ellen Uiboaed 3228437
Raamatupidaja Marju Malva-Pitjev 3229668
Raamatupidaja Vilve Veeroja 3229676
Raamatupidaja Helve Leetma 3229667
Raamatupidaja Marje Arraste 3229678
Raamatupidaja Ea Keir 3228439
Raamatupidaja Merike Viilver 3228445

Haldusosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehitusspetsialist Mati Tamm 3228435, 53823375 vastuvõtt
E 13:00–16:30 ja
K 10:00–12:00
(Tapal)
N 09:00-12:00
(Tamsalus)
Maakorraldaja Gerli Sveta Pajupuu 3229672 vastuvõtt
E 13:00–17:30 ja
K 10:00–12:00
Keskkonnaspetsialist Mailis Alling 3229665, 51931564 vastuvõtt
etteregistreerumisel.
Teede- ja liikluskorraldusspetsialist Jaanus Annus 3229674, 5510112 vastuvõtt
E 13:00–17:30 ja
K 10:00–12:00
Hankespetsialist Ene Orgusaar 322 9675, 56636305 vastuvõtt etteregistreerumisel.
Järelvalvespetsialist Gennadi Sults 322 9653, 59199310 vastuvõtt
E 09:00–11:00
Vallakunstnik-kujundaja Eele Ehasoo 322 9673 PUHKUSEL 18.03-22.03
Lehtse keskuse juht Tiina Talvik 383 3334, 54501102
Kalmistuvaht Aivar Burm 55583306

Arenguosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Avalike suhete spetsialist Alina Leopard 3228430, 56614432
Ettevõtlusspetsialist Marko Teiva 3229661, 58667515
Kultuurispetsialist Indrek Jurtšenko 3229659, 5290785
Noorsootööspetsialist Aune Suve-Kütt 58667395 PUHKUSEL 22.03
Infotehnoloogiaspetsialist Kalev Kodzis 3229680
Infotehnoloogiaspetsialist Leo Piirits 3228447
Infotehnoloogiaspetsialist Villu Varblane 3229680

Haridus- ja sotsiaalosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridusspetsialist Anne Roos 3229684 vastuvõtt
E 14:00–17:00 ja K 09:00–11:00
Sotsiaalhoolekande juhtivspetsialist Maarika Mändla 3258691, 59199410 vastuvõtt
E 13:00–17:30
(Roheline 19, Tapa)
kuu 2. ja 4. nädalal
R 09.00–12.00 (Tamsalus)
Lastekaitsespetsialist Jaanika Kirs 3258694, 56459886 SKA lastekaitse üksuse valvetelefoni nr 5145182 Lasteabitelefon 116111 Hädaabi 112 vastuvõtt
E 13:00–17:30 ja K 08:00–11:30
(Roheline 19, Tapa)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Anne Klettenberg 3258692 PUHKUSEL 29.03-31.03
vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:30
(Roheline 19, Tapa)
Lastekaitsespetsialist Anu Loorits 53041992, 3228443 (Tamsalu) vastuvõtt
T, N 8:00–12:00 ja 13:00–16:00 (Tamsalus)
Lastekaitsespetsialist Relika Pedoson 3228434, 56577162 vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:00
(Roheline 19, Tapa)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Ly Nelson 3258693, 57503008 vastuvõtt
E 13:00–17:30 ja K 08:00–11:30 (Roheline 19, Tapa)
R 8:00-13.00 (Tamsalus)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Pille Eevardi 53429921, 3228442 (Tamsalu) vastuvõtt
T, N 8:00–12:00 ja 13:00–16:00 (Tamsalus)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Sirje Salura 3833451 (Lehtse), 3277787 (Moe), 3820232 (Jäneda), 56617181 (mobiil) vastuvõtt
E 9:00–16.00 ja R 8:30–12:00 (Lehtses)
K 14:00–16:00
(Jänedal)
T 13:00–15:00
(Moel)
Sotsiaaltöötaja Eha Altmäe 56577163