Tapa linn 93 kava

Üldinfo 3229659 või 5290785
 
Reede, 09. august           
18:00 alustavad kodukohvikud, info 55595461, www.kultuurikoda.ee
18.00 raamatu "Tapa vald enne ja nüüd" esitlus Tapa vallaraamatukogus (Kooli tn 6)
18.00 Tapa linna discgolfi karikavõistlused Männikumäel, info 56647978 
19:00 interaktiivne mälumäng Tapa linna ajaloost kultuurikojas, läbiviija Alar Teras
21:00 Horoskoobi laulud, esineb Martin Trudnikov & Co Vaksali trahteri hoovis
22.00-24:00 "Vaimudetund" Tapa Muuseumis koos Tiina Paasiga                                                    
 

Laupäev, 10. august       

Kodukohvikud, info 55595461, www.kultuurikoda.ee                                                                                   

08:30 TLO äratuskontsert (veoautolt)                                                                                        

09.00-15.00 Linnapäeva laat, 551 5976                                                                                        

09.00 atraktsioonid lastele muusikakooli pargis, 5132627                                                           

09.30-11.30 Tapa Gümnaasiumi Sõlmekate hommikudisko                                                         

10:00-14:00 näitus Tapa Muuseumis                                                                                          

10.00-12.00 muusika- ja kunstikoolipargi lastealas "kardisimulatsioonid" ja

12.00-15.00 Tapa Gümnaasiumi hoovis TG tehnikaringi mootoripark - 51910064         

11.00 Männikumäel takistusjooks "Battle for Tapa" stardid lastele, 12.00 täiskasvanutele- ", info 58869941                                                                                                                                  

11.00-15.30 võistlus "Ilusaim koer"  Tapa Vene Põhikooli taga, 56614432                                          

11.00 punnvõrride kestvussõit Moe Piiritusevabriku õue alal, 502 5394                                           

12.00 Tapa linnapäeva avamine pealaval; algavad valla taidlejate esinemised                                         

12:00-12:30 "Puhkpillipooltund" - pealaval esineb Tapa Linna Orkester                                   

12:30-13:30 "Kuldsed keskmised" - pealaval esinevad Eideratas  ja Vöökudujad, Leetar ja Lehtse kapell, Pantrid, Azra, seeniortantsurühm Tantsuline, Mõisapiigad, Chervona Ruta        

13:30 "Laste- ja noorte tantsukontsert"- pealava tantsupõrandal esinevad "Flashmob", Momento, JJStreet, K- tantsukool                                                                                                        

15.30 pealaval konkurss "Kaunis kodu" parimate väljakuulutamine                 

15.30-16.30 pealaval esineb Laura Põldvere trio (kontsert võib alata pool tundi varem), tasuta

21.30 Tapa muusika- ja kunstikooli pargis kogu linna pidu. Tantsuks esinevad ansambel "Topeltmäng", Elemental Brothers ja DJ K.O koos räppar AG-ga. Piletid 3 ja 5 eurot. Vihma eest kaitsevad telgid. Pääsmed ja sissepääs alates kell 20:30.

 

Pühapäev, 11. august                                                                                                               

10:00 Rannavolle turniir "Tapa linna karikas 2019" ja "Perepäev Valgejõe saarel", info 55930504