« Tagasi

„Kauni kodu“ 2018 konkurss

 

Iga-aastane konkurss „Kaunis Kodu" ootab Tapa vallaelanike aktiivselt osalema.  Konkursi eesmärk on välja selgitada Tapa valla haldusterritooriumil asuvad kõige heakorrastatumad objektid ja selle kaudu kaasa aidata keskkonna kaunimaks kujundamisele.

Kui olete märganud mõnda kaunist ja omapärast koduaeda, kortermaja, ühiskondliku hoone, tootmishoone ümbrust, hoonete rühma, küla või külaosa, tänavat, siis palun andke sellest teada Tapa vallavalitsusele. Nii saame neid tublisid inimesi tunnustada. Ettepanekuid võib teha igaüks, vajalik on omaniku või valdaja nõusolek. Konkursis osalemine on vabatahtlik ja konkursil osalemisest huvitatud isikud võivad registreerida ennast ka ise.

Info kandidaatide kohta on oodatud e-kirja teel eele.ehasoo@tapa.ee või telefonil 322 9673 hiljemalt 15. juuniks 2018. Kirja tuleks panna objekti täpne aadress ning võimalusel ka omaniku nimi ja telefoninumber.

Konkursil valitakse välja kaunimad koduaiad ja ümbrused, mis esitatakse maakondlikule konkursile, mille seast parimad saadetakse üleriigilisele konkursile. Võitjad kuulutatakse välja Tapa valla linnapäevadel augustikuus.

 

Eele Ehasoo

Vallakunstnik-kujundaja