« Tagasi

Täna (05.06.2018) avati KIK-i ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniga liitumiseks toetuste taotlusvoor

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) avab taotlusvooru eraisikutele ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga liitumiseks või reovee kogumise nõuetekohase mahuti paigaldamiseks. Kogu vooru eelarve on 10 miljonit eurot. Taotlusi võetakse vastu kuni eelarve täitumiseni. Taotluste vastuvõtmise lõpetamisest teavitatakse üleriigilises päevalehes ja KIKi kodulehel. Taotluste vastuvõtt algas täna, 5. juunil 2018.

Taotlemine käib läbi E-toetuste keskkonna või KIKi kodulehelt leitava vormi kaudu, mida on võimalik KIKi saata nii e-posti teel (info@kik.ee) kui paberil (Narva mnt 7a, 10117, Tallinn). Taotlusi saab esitada alates 5. juunist 2018.

Taotlusvooru infopäev toimub reedel, 15. juunil kell 12 Hotell Euroopas (Paadi 5, Tallinn). Täpsem info taotlusvooru tingimuste ja toetuse taotlemise protsessi kohta ning infopäevale registreerumise vormi leiab KIKi kodulehelt.  

Toetust antakse struktuuritoetuste perioodi 2014-2020 meetmest „Veemajandustaristu arendamine" ning Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi vahenditest. Meetme töötas välja Keskkonnaministeerium.

Rohkem infot: https://kik.ee/et/toetatav-tegevus/eraisikute-vee-ja-kanalisatsioonitaristu-rajamine

Rohkem infot infopäeva kohta: https://www.kik.ee/et/uritus/eraisikute-uhisveevargi-ja-kanalisatsiooniga-liitumise-taotlusvooru-infopaev