« Tagasi

Kaunist ja meeldejäävat õpetajate päeva!

 
Eile (04.10.18) õhtul toimus Tamsalu Kultuurimajas õpetajate päevale pühendatud kontsert-aktus. Tänuüritusele olid kutsutud Tapa valla praegused ja ka endised haridustöötajad, ringijuhid ja treenerid. Kontserdil esinesid Kadri Kase laululapsed ja ansambel, Tamsalu Gümnaasiumi ansambel, Tamsalu KM tantsurühmad "Veri vemmeldab", "Pastlad kuluvad ", üllatusesinemise tegid Ilmar Kald ja Martin Müller.  
 
Tunnustati paljusid õpetajaid nende silmapaistva panuse eest meie valla õpilaste õppetegevuse arendamiseks. 
Lisaks said tunnustatud ja õnnitletud need haridustöötajad, kes on meie valla koolides töötanud märkimisväärselt kaua. Juubeliaastad on täitumas: 
 

TAPA GÜMNAASIUM

Eevi Koppelmann: on Tapa Gümnaasiumi raudvara: töötab matemaatikaõpetajana 1953 aastast, täitub 65 aastat koolis.

TAMSALU GÜMNAASIUM

Evi Paukku: pikaajalise ja kohusetundliku töö eest kooli raamatukogus, 55 aastat koolis.

TAPA MUUSIKA- JA KUNSTIKOOL

Svetlana Kuusik: pikaajalise tulemusliku töö eest õpetajana Tapa Muusika- ja Kunstikoolis. Svetlanal algas 30. tööaasta muusikakoolis.

LASTEAED KRÕLL

Viiu Uudam: kohusetundliku töö eest Tamsalu lasteaia Krõll juhtimisel. Viiul täitus 25 tööaasta.

LEHTSE KOOL

Anne Kivisoo: lasteaiaõpetaja, kes on lasteaias töötanud kokku 25 aastat, sellest juhatajana 16 aastat. Anne oli aktiivne lasteaia Lehtsesse organiseerija ja võttis selle juhtimise enda kanda.

LASTEAED VIKERKAAR

Natalia Vakaljuk: toetav ja väljakutseid pakkuv teenäitaja lastele ja konstruktiivne koostööpartner vanematele. Natalial täitub 20 tööaastat.

Anžela Viglina: Õpetaja abina on Anžela õpetajatele väga suureks abiks õppeprotsessi ette valmistamisel ja läbiviimisel. Anželal täitub 25 tööaastat.

JÄNEDA KOOL

Margit Vijar: huvijuht, klassijuhataja ja olnud ka lasteaiaõpetaja. Margitil täitus 20. tööaasta Jäneda Koolis, aga ikka jagub kapaga ideid ja nooruslikku särtsu kooli huvitegevuse korraldamisel ning liiklusringi juhendamisel. Lisaks on ta tunnustatud kui väga hea 4Hklubi juhendaja.

LASTEAED PISIPÕNN

Kaili Terask: pikaajalise ja pühendunud töö eest Tapa lasteaias Pisipõnn 15 aastat.

Sirje Reinike: pikaajalise ja pühendunud töö eest Tapa lasteaias Pisipõnn 10 aastat.

VAJANGU PÕHIKOOL

Liidia Lõo: 25- aastase kohusetundliku töö eest lasteaiaõpetajana