« Tagasi

Anu Jonuks pälvis sotsiaalministri tunnustuse

Sotsiaalminister Tanel Kiik tunnustas eile Estonia teatri Sinises saalis aktiivseid eakaid, kes on loonud vanemaealistele võimalusi osaleda kogukonnategevustes. Tunnustuse said 29 inimest üle Eesti, nende seas oli ka üks meie valla kodanik.

 

Anu Jonuks

Anu on aastaid töötanud Tapa vallas ja viinud läbi erinevaid tegevusi ja üritusi eakatele nii meie vallas, kui aidanud kaasa eakatele mõeldud tegevuste arendamisse kogu maakonnas.

Anul on olemas oskus ühiste huvidega seenioritel/koostööpartneritel kokku saada, selgitada välja seeniorite  vajadused ja panna seeniorid ühiselt tegutsema nende vajaduste lahendamise suunas. Anu viib läbi mälutreeninguid, seeniortantsu kursusi, käelise tegevuste  ringe, omaste hoolduse tugigruppe jne , samuti korraldab seenioritele huvipakkuvaid infopäevi ning koolitus.

Anu on hea näide, kuidas läbi tema poolt korraldatud tegevuste on loonud vanemaealistele võimalused osaleda täisväärtuslikult kogukonnategevustes, aidates seeläbi kaasa vanemaealiste üksinduse vähendamisele.

Anu  on positiivne, toetav, loov, innustav, uusi ideid pakkuv, tolerantne, turvaline, avatud kõigile ideedele. Anu on hooliv nii oma meeskonna, koostööpartnerite kui ka kõigi klientide  suhtes. Ta väärtustab enesearendamist ja selle kaudu teistele selle edastamist. Anu  on üks seenioritele mõeldud mälutreeningu jaoks mõeldud töövihikute "Särts" koostaja.

 

https://www.sm.ee/et/uudised/sotsiaalminister-tunnustas-aktiivseid-eakaid