« Tagasi

Liikluse ajutine ümbrekorraldus Tapa kesklinnas linnapäevade toimumise ajal 7.-8 augustil 2020

Tapa linnapäevad toimuvad ka tänavu ja sellega seonduvalt korraldatakse ümber kesklinna liiklus.

Tapa Vallavalitsus korraldab taaskord linnapäeva laada ja sulgeb Kooli tänava (1. Mai pst ja Kevade tänava vaheline lõik), 1. Mai pst (Pikk tn ja Kooli tn vaheline lõik), Pikk 12 esise ala ja täielikult Tapa Kaubamaja ümbruse (st kõik parkimsiplatsid ja turu vaheline ala) ajavahemikus 07.08.2020 kella 18.00-st kuni 08.08.2020 kella 20.00-ni.

NB! Aga, on ka võimalik, et laadakauplejate ümberpaigutamisel, mis seotud covid-19 haiguse ennetamiseks/vältimiseks inimeste hajusaks liikumiseks, peame sulgema ka osaliselt 1. Mai pst Kooli tn ristist kuni Virve tn ristini (täpsustub 8. augustil) ja Kooli tänava kuni linnaraamatukoguni. Palun olge selleks valmis, et nii võib minna.

Antud alal, palume juhinduda ohtuse tagamiseks ajutisest liikluskorraldusest ja sõidukeid mitte parkida antud alale. Pikk 12 maja ja teiste, ajutiselt suletud ala ümbrusse jäävate elamute elanikel, palume sõidukid parkida ajutiselt mujale. Nende teisaldamiseks on korraldajal õigus kasutada turvatöötaja ja politsei abi.

Kuna laadakauplejad on paigutatud tee äärde selliselt, et osa teest on vaba ja samuti ei paigutata elamute sissesõitude ette laadaplatse, siis omanikele juurdepääs oma kinnistutele on tagatud.

Laadale pääs on kõigile tasuta, kontserdid, mis toimuvad linnapäevalistele, on samuti kõik tasuta. Täpsem linnapäeva kava: https://www.tapa.ee/tapa-linn-94

Vabandame ajutiste ebamugavuste pärast piirkonna elanike ja teiste liiklejate ees ning soovime Tapa linna 94 sünnipäeva tähistamisel kõigile head peotuju.

Tapa Vallavalitsus