« Tagasi

Eile tähistati Tapa Muusika- ja Kunstikooli kunstiosakonna viiendat sünnipäeva

Eile. 15. oktoobril tähistasime koos Tapa Muusika- ja Kunstikooliga kunstiosakonna sünnipäeva. Juba viis aastat on Tapal õpetatud KUNSTI huvihariduse tasemel. Nende aastatega on osakond jõudsalt kasvanud, tänaseks on sadat õpilast õpetamas kolm vahvat kunstnikuhinge.  Huvitavaid väljakutseid on õpilastele pakkunud erinevad konkursid, nii maakondlikud, riiklikud kui ka rahvusvahelised. Kõige põnevamad on alati olnud kunstikoolide vahelised konkursid. Ollakse väga uhked selle üle, et Eesti ümbrikutel liigub „Minu margi" kampaania võitnud Tapa Muusika- ja Kunstikooli õpilase töö.

Tavapärasele õppekavale on viie aasta jooksul lisandunud väga mitmepalgelisi ja põnevust pakkuvaid projekte, milledesse on kaasatud õpetajaid väljastpoolt, nt. trükipäev, seinamaalingute päev, T-särgi kujunduse päev jne. jne. Igal aastal on valminud töödest tehtud 5-6 näitust, mida on eksponeeritud oma majas, erinevates kultuurimajades, Tapal vanas pritsumajas ja mujalgi, mõned näitused on jõudnud isegi Soome ja Ukrainasse.

Me täname õpetajaid Liina Kaldi, Renee Auat ja Katrin Leetet  ja õpilasi nende vägevate õpingute aastate eest ning silmailu ja meelepai ees, mida te oma teoste ja näitustega Tapa valla rahvale pakute!