« Tagasi

Esmaspäevast, 11.jaanuarist jätkub Tapa valla koolides töö kontaktõppes

Täna, 8. jaanuaril toimus Tapa valla juhtkonna ja valla haridusasutuse juhtide veebikoosolek, kus ühiselt otsustati, et alates esmaspäevast, 11. jaanuarist jätkavad valla koolid kontaktõppevormis.

Distantsilt jäävad õppima ainult terviseametilt vastavad juhised saanud koroonaviirusega kokku puutunud ehk lähikontaktsed. Tapa valla koolid on valmis õppetöö jätkamiseks ja järgitakse kõiki ohutusnõudeid, kasutusel on isikukaitsevahendid ning kontaktõppe korraldamisel järgitakse haridus- ja teadusministeeriumi ja terviseameti juhiseid õppetöö ohutuks läbi viimiseks.

Piirangud jätkuvad huviharidusele- ja tegevusele. Alates 11. jaanuarist tohib sisetingimustes nimetatud tegevustest osa võtta kuni 11 inimest (sh treener või juhendaja). Ruumi täitumus ei tohi olla rohkem kui 50 protsenti. Välitingimustes hakkab kehtima osavõtjate arvu piirang kuni 25 inimest (sh treener või juhendaja). Tegevusi läbi viies tuleb arvestada, et üks grupp ei puutuks kokku teiste gruppidega. Samuti tuleb kinni pidada  teistest seni kehtinud usaldusmeetmetest nagu desinfitseerimisvahendite kasutamine, maskikandmise kohustus jne.