« Tagasi

Valimiskomisjon registreeris KOV valimiste kandidaadid Tapa vallas

Valimiskomisjon registreeris 17. oktoobril toimuvateks kohaliku volikogu valimiste kandidaadid. Tapa vallas kandideerivad erakonnad: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, Isamaa,  Eesti Keskerakond, Eesti Reformierakond, Erakond Eestimaa Rohelised ja valimisliidud Koostöö ja Valgejõgi. Valimiste seotud info leiad https://www.tapa.ee/valimised1 ja https://kov2021.valimised.ee/et/candidates

 

Tapa vallas on 167 kandidaati: 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

101      AIGAR PÕDER

102      LEO PIIRITS

103      KALJU SOOMERI

104      LEMBIT UUSTALU

105      HEIKI HALLIK

106      REIN TALI

107      KOIT KESKÜLA

108      EIKI KALJUS

109      INGE TAMM

110      TOIVO KÄHARI

111      KATRIN ISSI

112      AARE MUTLI

113      IRINA KARU

114      HEIDY SILLASTE

115      MAI SILLASTE

116      JAANA KOTLI

117      LUULE AAVA

118      ELMAR AAVA

119      LILIAN PALGI

120      KAIDO PAULUS

 

ISAMAA Erakond

121      JAAN VIKTOR

122      VÄINO METS

 

Valimisliit Koostöö

123      ELMU KOPPELMANN

124      ALAR TERAS

125      ENE AUGASMÄGI

126      MARIKA TALI

127      ANNE TERNER-BOIKO

128      RAINER RANDVER

129      MARE OJA

130      ANNELY AALPERE

131      TIIVO VAIGURAND

132      KAJA KUUL

133      KUNO ROOBA

134      SIRJE KLEMMER

135      MARJETTE MAIE MÜNTSER

136      RENNELI VETTIK

137      MARIT MOORITS

138      RAIN SEPPING

139      ANNA-LIISA KOSTJUK

140      MARDO TIGANE

141      MADIS LEPIKSAAR

142      GARRI RAAGMAA

143      MARGARITA KÖSTER

144      JAAN LÕÕNIK

145      URMAS PIKSAR

146      EVE SALU

147      LINDA TALI

148      VAHUR OOLUP

149      JANIKA SILD

150      AGNES TREIAL

151      ANGELA KRAHE

152      EHA REHEMAA

 

Eesti Keskerakond

153      MAKSIM BUTŠENKOV

154      DMITRI OKATOV

155      DIANA VÄLI-KURNIKOV

156      ÜLLAR NEEME

157      JANAR SAFRONOV

158      KALEV KODZIS

159      LILLI STRÕNADKO

160      SIRJE MAJOR

161      TOOMAS ROHUMÄE

162      IRINA PAVLOVA

163      PRIIT HUNT

164      SIGNE STAM

165      GISELA AADLI

166      ALEKSEI SOŠILOV

167      RAIVO TAMJÄRV

168      MAIE ILVES

169      HELMUT MITROVSKI

170      TATJANA KRONBERG

171      MARIKA PRISKE

172      VELLO VIILVER

173      IVI BODNJA

174      LY SUUBAN

175      HOLDEN SEPP

176      MARINA TRIPUZ

177      ANNE ROOTS

178      DAIRI POMERANTS

179      MARIA PETROVSKAJA

180      ARLES ABEL

181      SVETLANA KALJURAND

182      GEORG VILDEK

183      JELENA FILIPPOVA

184      KAJA LUIK

185      LARISSA KOTLJAREVSKI

186      TÕNU LEPIK

187      OKSANA LESMENT

188      SVETLANA POROŠINA

189      EVI UUDEKÜLL

190      MARTIN PUGAST

191      URMAS TAMM

 

Eesti Reformierakond

192      RIHO TELL

193      REIGO TAMM

194      ANDRUS FREIENTHAL

195      KERLI RELLI

196      TIINA TALVIK

197      ÜLLE KEINASTE

198      PEETER LAURING

199      VELLO OJAMÄE

200      MONIKA MARTIN

201      ÜLLE ORU

202      AGO STALLMEISTER

203      SIIRI SAKS

204      ALINA RODITŠENKO

205      KAILI OTS

206      VELLO SANDER

207      VIIU UUDAM

208      ARNE ARUMÄGI

209      SIGRIT KULLANG

210      RAIMO SIKKA

211      SVETLANA KUUSIK

212      ELAR VULLA

213      JAAN HIET

214      LIIVI BÄRLIN

215      EVGENIA IARNIA

216      MAE MITT

217      MERÉE MARLEEN RUZITŠ

218      LEMBIT ROSINA

219      TRIIN AIMLA

220      RICHARD LIIV

221      MERLE RUZITŠ

222      URMAS KULLANG

223      REET PUUSEMP

224      KADI KREUS

225      KRISTJAN ALANURME

226      MADIS IVAINEN

227      MARINA MAISTE

228      STEN JÕGI

229      AINO ENNOJA

230      MAILIS SEPP

 

Erakond Eestimaa Rohelised

231      ILMAR PAJUMÄGI

 

Valimisliit Valgejõgi

232      AARE PALMSALU

233      AIVI MUST

234      ALARI KIRT

235      ANNE KLETTENBERG

236      ANNELI MURER

237      ARON JAANIS

238      EGLE TAMMELEHT

239      EIGO LAUR

240      ENNO MUST

241      EVELIN HIIE

242      HEILI PIHLAK

243      HERKI KÜBARSEPP

244      ILMAR KALD

245      INDREK JURTŠENKO

246      JAAN PUHASMETS

247      JANNO LAMUS

248      KALLE VALDLO

249      KASPAR KIRT

250      KATRIN KUUSIK

251      LEELO JÜRIMAA

252      LII JAIRUS

253      MART LEES

254      MATI VIIDEMANN

255      NEEME KÜLMALLIK

256      OKSANA NESTEROVA

257      PIRET PIHEL

258      REIN LALL

259      RIHO LÖÖPER

260      TATJANA TAMM

261      TIIU ROSENBERG

262      TIMO TIISLER

263      TOOMAS SILLAMAA

264      TOOMAS UUDEBERG

265      URMAS ROOSIMÄGI

266      VEIKO RÜÜ

267      VILJAR VIKK