« Tagasi

Tapa vald hindab noorsootöö hetkeolukorda ning teeb suuremaid plaane

Noorsootöö kvaliteedi hindamise käigus toimub sisehindamine, kui küsitleme noori ning kaardistame hetkel olukorda Tapa valla noorsootöös. Pärast sisehindamist külastavad Tapa valda välishindajad, kes töötavad läbi sisehindamise tulemused, kohtuvad noortega ja noortejuhtidega ning külastavad noorteasutusi. Lõpuks paneme kokku sisehindamise tulemused ja välishindajate ettepankud, millest kooruvad Tapa valla noorsootöö tuleviku eesmärgid. Kogu prosessi tulemustes kooruvad välja ka huvihariduse ja huvitegevuse kitsaskohad mida meil on võimalik lahendad riigi toel. Aasta lõpuks valmib ka Huvihariduse ja huvitegevuse kava.
 
3. septembrist kuni 16. septembrini toimub Tapa vallas noorsootöö kvaliteedi hindamise raames noorte küsitlemine. Soovime saada võimalikult paljudelt noortele ja noortejuhtidel tagasiside praeguse noorsootöö olukorra hindamiseks ning uute plaanide tegemiseks.
 
Palun jaga seda infot oma sõpradega ning täida ankeet läbimõeldult. Küsitluse tulemustel rajaneb tulevikus Tapa valla noorsootöö.
 
Noorsootöötaja (treeneri, ringijuhendaja) ankeet: https://goo.gl/forms/AxdMNUTLzF7xXQMh1
Noorteorganisatsioonide esindajate ankeet:  https://goo.gl/forms/megg51vWXPGgscJJ2