« Tagasi

Vallavanem tunnustas edukaid õpilasi

Vallavanem Riho Tell tunnustas Tapa valda väga edukalt esindanud lasteaialapsi ja õpilasi Tapa Gümnaasiumis 7. juunil. Vastuvõtule olid kutsutud 2018/2019. õppeaastal rahvusvahelistel, üleriigilistel aineolümpiaadidel, - konkurssidel või võistlustel I- VI koha saavutanud ja maakondlikel aineolümpiaadidel, - konkurssidel või võistlustel I-III koha saavutanud osalejad ning nende õpetajad ja treenerid.

Lasteaialastest olid kutsutud Kirill Kuvakin õp. Elena Varavina (LA Vikerkaar), Mirtel Berjozkin õp. Kätlin Korn (LA Krõll), Sanett-Mary Tänavots õp. Pille Viirg, Sofi Lehemets õp. Ester Tammoja, Kristofer Kurka ja Mairold Dvorov õp. Jekaterina Rohtla (LA Pisipõnn).

Tamsalu Gümnaasiumist Markus Pärna, Helery Neeme, Loviisa Roots (1.kl), Jessika Int, Anete Riin Tell (2.kl), Emili Uudeküll, Heili Insler, Alexandra-Mariah Rõuk (3.kl), Anu-Liis Raudsepp, Karoliine Lindre, Kertrud Kõre, Merlin Metsalu, Ruvim Stoliar, Robin Jänes, Leandra Bauman, Kärol Virks (4.kl), Karmen Nõmmik, Kairo, Nõmtak, Kirke Konnapere, Holger Soll, Taimo Teer, Mihail Sepp, Klen-Markus Susi, Mari-Ann Rõuk, Susanna Stoliar (5.kl), Sten-Lenar Nirgi, Emma-Lotta Vikk, Lauri Aleks Landman, Mari-Liis Meltsas, Ruben Kallaste, Martta Raudsepp, Kärt Maasik, Henri Pugast, Ragmar Saukas, Markus Selter, Egert Eensalu (6.kl), Eva-Maria Raudsepp, Eliise-Marie Soll, Annike Kaldaru (7.kl), Lilit-Lydia Raudvee (8.kl), Mari-Liis Tšigina, Mari-Liis Freienthal, Maarja-Liis Nirgi, Germo Partsioja (9.kl), Geiri Suur, Reili Saukas, Marianne Lapin (10.kl), Liselle Kaldaru, Karmen Freienthal, Elis Zarubin, Keimo Kleitz, Rene Põldmaa (11.kl), Jarmo Raudvee, Stefanie Kortšak, Gete Ilves, Analiis Veeremaa, Tuule Laansoo, Eliise Mõttus (12.kl). Õpilasi juhendasid õpetajad Maie Nõmmik, Valentina Viilver, Anneli Tell, Anne Kraubner, Jaanus Raidlo, Velle Taraste, Maarit Kukk, Mare Viks, Maire Tamm, Hannele Valdok, Kersti Oolup, Liivi Rünk, Tiiu Heinsoo, Reena Curphey, Maret Kümnik, Maiu Talja, Marika Jeeser, Terje Kaldaru, Peedu Vipper, Elle Nurmsalu, Maarja Nahkur ja Maris Uudeküll.

Tapa Gümnaasiumist 4 A klassi esindus, Laura Jaanis, Karl-Erik Leht (5.kl), Mattias Kaasik, Kertu Rebane, Kristjan Kärt, Jako Sandor Sahtel (6.kl), Miina Matilda Risthein, Eleri Õun (7.kl), Jana Katre Ojasoo, Kermo Mätlik, Markus Nõlvak, Kevin Teinfeldt, Aleksander Bezuglov, Marek Puhasmets, Carolin Kivistik, Karina Kuul, Elisa Lampe (8.kl), Alex-Sander Arisalo (10.kl), Agneliis Pilt, Laura Peri, Marta Pajula, Katariina-Liina Buš, Joosep Kivisild (11.kl), Marc Girfanov, Betty Abel, Airi Võsuri (12.kl). Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje Sell, Eevi Koppelmann, Aivi Leimann, Aime Tops, Helve Lees, Jaak Keskla, Katri Lehtsalu, Tiiu Saluste, Maarja Suvorov, Sigurd Fohs, Rita Püümann, Külvi Kivisild, Mikk Maasikrand, Elle Kivisoo, Heidi Luik ja Anneli Morgenson.

Tapa Vene Põhikoolist Timur Varavin (3.kl), Jekaterina Viglina, Dmitri Bogdanov, Ilona Pshenichnaja (7. kl), Daniela Fjodorova (8.kl), Alina Daniluskina, Elisaveta Bitjutskaja, Eleanora Aništsuk (9.kl), õpilasi juhendasid õpetajad Jelena Loštšina, Irina Piksar ja Jelena Jakovleva.

Jäneda Koolist  Roomet Väli (8.kl).

 

Tapa Valla Spordikoolist Anett Kari (suusaorienteeruja), Ragnar Rooba (suusaorienteeruja), Aigi Einmaa (suusaorienteeruja), Ats Pajula (kreeka-rooma- ja vabamaadleja), Olavi Laisarv (kreeka-rooma- ja vabamaadleja), Marta Pajula (naismaadleja), Polina Sahno (naismaadleja), Gerda Staal (käsipallur), Karina Kuul (käsipallur), Kristlin Ruiso (käsipallur), Emma Afanasjev (käsipallur), Aleksandr Vassiljuk (käsipallur), Endrik Jaanis (käsipallur), Madis Valk (käsipallur), Marten Saar (käsipallur), Sten Martin Jürjenberg (saalihoki mängija), Karl Oskar Vikk  (saalihoki mängija), Keimo Kari  (saalihoki mängija). Õpilasi juhendasid treenerid Raili Rooba, Mare Neps, Elmu Kopelmann, Aron Janis, Tõnu Salm, Martin Piksar, Allan Vinter ja Krista Lepik.

Tapa Muusika- ja Kunstikoolist Aris Roditšenko (instrumentalist), Benjamin Skrjabin (instrumentalist), Saamuel Skrjabin (instrumentalist), Jana Katre Ojasoo (pärimusmuusik), Kristina Aurelia Kullang (pärimusmuusik), Nadežda Tšuvpilo  (pärimusmuusik) Pavel Astafjev (pärimusmuusik), Sander Rosenberg  (pärimusmuusik), Randmar Tuulemäe  (pärimusmuusik), Kertu Rebane (kunstnik), Annabel Sööt (kunstnik), Ott Kippar (kunstnik), Kärt Varblane (kunstnik), Eliisa Maria Sahtel (kunstnik), Ilona Pshenichnaya (kunstnik). Õpilasi juhendasid õpetajad Darja Roditšenko, Jüri Tüli, Heili Liivsalu, Liina Kald, Renee Aua, Katrin Leete ja Ilmar Kald.

Meeleolukaid muusikalisi ja sõnalisi vahepalu esitasid Tapa Gümnaasiumi õpilased.

 

Anne Roos     

haridusspetsialist

 

Aune Suve-Kütt          

noorsootööspetsialist