VALLAVALITSUSE AMETNIKUD

Tapa Vallavalitsus 

Reg.nr 75033477

Pikk 15, Tapa linn 45106, Tapa vald, Lääne-Virumaa

 

Arvelduskontod:
Swedbank: EE722200001120077103
SEB Pank: EE341010502009477009
Tehingupartneri kood 273101

 

Tööaeg

  • E  8:00 - 18:00
  • T, K, N 8:00 - 16:30
  • R  8:00 - 15:00


Tapa Vallavalitsuse Tamsalu haldus- ja teeninduskeskus

Tehnika 1A, Tamsalu 46107

Kantselei sekretär - 3228431, 53825661

Tapa Vallavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna spetsialistid Tapal

Roheline tn 19, Tapa 45107

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Riho Tell 3228432, 5143750 vastuvõtt
E 9:00-10:00
(Tapal)

T 10:00-12:00 (Tamsalus)
Abivallavanem, haldusosakond Andrus Freienthal 3229655, 59182790 vastuvõtt
E 9:00-11:00
Abivallavanem, arenguosakond Dmitri Okatov 3229658, 56670284 vastuvõtt
E 9:00-10:00
PUHKUSEL 21.10-25.10
Abivallavanem, haridus- ja sotsiaalosakond Ene Augasmägi 3228440, 55980670 vastuvõtt
E 8:30-10:00
(Roheline 19, Tapa)

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Piret Treial 3229656, 55578165 vastuvõtt
E 9:00-10:00
Dokumendihalduse spetsialist, andmekaitsespetsialist Estelle Freimann 3229662 PUHKUSEL 21.10 ja 15.11
Jurist Margit Halop 53292963 PUHKUSEL 21.10-22.10
Kantselei sekretär Merje Vaarmets 3229650
Volikogu sekretär Evelin Värk 3229671 PUHKUSEL 24.10-25.10
Kantselei sekretär, Tamsalu halduskeskus Ursula Grau 3228431, 53825661
Autojuht Karli Vildek 56495437
Autojuht Anti Aosaar 58596768

Finantsosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsspetsialist Mati Kanarik 3229657
Pearaamatupidaja Ellen Uiboaed 3228437
Raamatupidaja Marju Malva-Pitjev 3229668 PUHKUSEL 11.10 ja 21.10-24.10
Raamatupidaja Vilve Veeroja 3229676
Raamatupidaja Helve Leetma 3229667
Raamatupidaja Marje Arraste 3229678 PUHKUSEL 14.10-18.10
Raamatupidaja Ea Keir 3228439 PUHKUSEL 04.10-18.10
Raamatupidaja Merike Viilver 3228445 PUHKUSEL 07.10-11.10

Arenguosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Avalike suhete spetsialist Alina Leopard 3228430, 56614432 vastuvõtt etteregistreerumisel
PUHKUSEL 21.10-25.10
Ettevõtlusspetsialist Marko Teiva 3229661, 58667515 vastuvõtt etteregistreerumisel
PUHKUSEL 21.10-25.10
Kultuurispetsialist Indrek Jurtšenko 3229659, 5290785 vastuvõtt etteregistreerumisel
Noorsootööspetsialist Aune Suve-Kütt 58667395 vastuvõtt etteregistreerumisel
Infotehnoloogiaspetsialist Kalev Kodzis 3229680 vastuvõtt etteregistreerumisel
PUHKUSEL 21.10-25.10
Infotehnoloogiaspetsialist Leo Piirits 3228447 vastuvõtt etteregistreerumisel
Infotehnoloogiaspetsialist, infoturbespetsialist Villu Varblane 3229680 vastuvõtt etteregistreerumisel

Haldusosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehitusspetsialist Mati Tamm 3228435, 53823375 vastuvõtt
E 13:00–16:30 ja
K 10:00–12:00
(Tapal)
N 09:00-12:00
(Tamsalus)ˇ
Maakorraldaja Linda Kelu-Toome 322 9672, 56617355
Keskkonnaspetsialist Mailis Alling 3229665, 51931564 vastuvõtt
E 13:00-17:30
K 10:00-12:00
(Tapal)
N 9:00-12:00
(Tamsalu)
Teede- ja liikluskorraldusspetsialist Jaanus Annus 3229674, 5510112 vastuvõtt
E 13:00–17:30 ja
K 10:00–12:00
Hankespetsialist Ene Orgusaar 322 9675, 56636305 vastuvõtt etteregistreerumisel.
Järelvalvespetsialist Gennadi Sults 322 9653, 59199310 vastuvõtt
E 13:00–16:30
Vallakunstnik-kujundaja Eele Ehasoo 322 9673 vastuvõtt
E 13:00-17:30
K 10:00-12:00
Lehtse keskuse juht Tiina Talvik 383 3334, 54501102
Kalmistuvaht Aivar Burm 55583306

Haridus- ja sotsiaalosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridusspetsialist Anne Roos 3229684 vastuvõtt
E 14:00–17:00 ja K 09:00–11:00
Lastekaitse peaspetsialist Monika Martin 53454811 vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:00
(Roheline 19, Tapa)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Anne Klettenberg 3258692 vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:30
(Roheline 19, Tapa)
PUHKUSEL 07.10-22.10
Lastekaitsespetsialist Anu Loorits 53041992, 3228443 (Tamsalu) vastuvõtt
T, N 8:00–12:00 ja 13:00–16:00 (Tamsalus)
Lastekaitsespetsialist Relika Pedoson 3228434, 56577162 vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:00
(Roheline 19, Tapa)
PUHKUSEL 24.10-25.10
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Ly Nelson 3258693, 57503008 K, N Tapal (Roheline 19)
vastuvõtt
K 8:00-12:00

E, T, R Tamsalus
vastuvõtt
E 13:00–17:00
PUHKUSEL 21.10-25.10
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Pille Eevardi 53429921, 3228442 (Tamsalu) E, R Tapal (Roheline 19)
vastuvõtt
E 9:00-10:00

T, K, N Tamsalus
vastuvõtt
T, N 8:00-12:00 ja
13:00-16:00
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Sirje Salura 3833451 (Lehtse), 3277787 (Moe), 3820232 (Jäneda), 56617181 (mobiil) vastuvõtt
E 9:00–16.00 ja R 8:30–12:00 (Lehtses)

K 14:00–16:00
(Jänedal)

T 13:00–15:00
(Moel)
Sotsiaalhoolekande-spetsialist Kriste Tiisler 3258691, 53443779 vastuvõtt
T 8:00–11:30 ja N 13:00–16:30
(Roheline 19, Tapa)