Saavutused

Põlva lähistel Hatikul peeti Eesti Vabariigi aastapäeva eelõhtul ja aastapäeval  suusaorienteerumise Eesti meistrivõistlused lühi- ja tavarajal. Hiljutised sulailmad ja sellele järgnenud külmad olid muutnud lumikatte napiks ja rajaolud jäisteks. Korraldajaklubi Põlva Kobras oli rasketele oludele vaatamata ette valmistanud rohkesti põnevust pakkuvad rajad.

Tapa spordikooli õpilane Anett Kari võitis nii lühi- kui tavarajal hõbemedali N14 klassis. Samuti kuulus talle teine koht suusaorietneerumise sama vanuseklassi karikasarjas.
Aigi Einmaa oli lühi- ja tavarajal 7. Kaur Koosapoeg  saavutas lühirajal 17. ja tavarajal 10. kohta. Mikk Keis oli lühirajal 11.  ja tavara 8.

Samal ajal võistles Ragnar Rooba Soome meistrivõistlustel, kus sprindis oli ta M17 vanuseklassis 7. ja sprinditeates koos Roope Ruuhialaga võitsid H20 klassis pronksmedalid.

************************************************************************

Tapa valla spordikooli õpilased Anett Kari ja Ragnar Rooba
olid edukad suusaorienteerumise Eesti meistrivõisltustel.

Tapa valla spordikooli õpilane Anett Kari võitis 19. jaanuaril 2019 Haanjas toimunud suusaorienteerumise Eesti meistrivõistlustel N14 klassis sprindidistantsil 3. koha ja Ragnar Rooba M18 klassis 2. koha. Aigi Einmaa sõitis N16 klassis välja 8. koha,  Mikk Keis M16 klassis 13. koha ja Kaur Koosapoeg M14 klassis 28. koha

Sprinditeates tulid Eesti meistriks M18-20 klassis Ragnar Rooba  ja Sander Pritsik (Rakvere). Sprinditeates sõitsid Anett Kari ja Aigi Einmaa välja 5. koha. Mikk Keis ja Kaur Koosapoeg lõpetasid võistluse 17.

Piltidel Anett Kari ja Ragnar Rooba autasustamisel.