« Tagasi

"HEA ISA" tiitliga tunnustati tänavu kolme isa

Eile, 07.11 toimus Tapa kultuurikojas lusikapidu, kus värsked vallakodanikud said kingituseks hõbelusika. Üritusel tunnustati ka tublisid isasid tiitliga "HEA ISA".

 

Tapa valla 2020. aasta "HEA ISA" tiitliga tunnustati kolme isa.

Valdur Vettik

Valdur on töötanud palju aastaid Tamsalu EPT-s, praegu 80. aastasena naudib kodus pensionipõlve, kuid aktiivne ja tegus on ta praegugi toimetades oma kodu majapidamises ja tegeledes noorimate lapselastega. Valdur on üles kasvatanud 5 poega, kellest koguni kolmest on saanud politseinikud. Kõik 5 on tublid pereinimesed ja saavad oma eluga hästi hakkama. Valduril on ka 8 lapselast ja 2 lapselapselast, Ka nendega tegeleb ja jalutab Valdur veel praegugi. Selle aasta lõpus tähistab Valdur abikaasa Elvega oma 55. pulmaaastapäeva.

 

Enno Must

Enno on kolme täiskasvanud lapse isa ja nelja lapse vanaisa. "Armastust, hoolivust ja tarkust täis", ütlevad tema kohta tema lapsed ja lähedased. Igapäevaselt Enno töötab Jäneda Mõis OÜ tegevjuhina, panustades tugevalt ka kogukonna arengusse nii ettevõtjana, vabatahtlikuna, samuti ka poliitikuna. Enno on alati koostööaldis ja täis toredaid ning positiivseid mõtteid valla arengu osas, millest on läbi erinevate tegevuste palju kasu olnud väga paljudele peredele ja lastele.

 

 

Rando Hallik

Rando on isa oma kolmele kooliealisele lapsele. Isa on igal ajahetkel võtta probleemide lahendamisel, suunamisel, laste ärakuulamisel, aitamisel, ikka koos õpingutes, spordis, vabaaja veetmisel. Lapsed on samas juba iseseisvad, õpivad hästi, spordivaimu on küllaga, sõbralikud, ühiskondlikest üritustest osavõtvad ja abivalmis ning üksteisega arvestavad. Isa on see, kes iga hommikul putru keedab, lapsed tühja kõhuga ei lähe kunagi kooli.

 

Palju õnne ja kaunist isadepäeva kõikidele!