« Tagasi

Lääne-Virumaa töö- ja karjäärimessil on tööd 150 inimesele, koolinoortele antakse karjäärinõu

Rakvere Spordikeskuses (Kastani 12, Rakvere) toimub 16. aprillil Lääne-Virumaa töö- ja karjäärimess „Kujunda oma tööelu teadlikult". Kuuendat korda toimuval messil on oma tööpakkumistega väljas ligi veerandsada tööandjat ja tööd on pakkuda ligi 150 inimesele. Lisaks on kohal mitmed koolid ja mitmed koostööpartnerid, näiteks annab nõu Maksu-ja Tolliamet.

Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Kristi Moldau ütles, et messile on oodatud on kõik, kes soovivad leida tööd ja on huvitatud sellest, mis toimub nii Lääne-Virumaa kui kogu Eesti tööturul. 

„Töötukassa pakub erinevaid võimalusi nii tööd otsivatele kui töötavatele inimestele ning tööandjatele. Messil saab töötukassa inimestelt infot erinevate koolituste kohta, mis on mõeldud töötavatele inimestele. Oodatud on ka noored, sellest aastast jagab töötukassa karjäärinõu ka koolinoortele," ütles Moldau ja lisas, et eesmärk on kokku viia tööandjad ja tööotsijad  ning mess on hea koht otse tulevaselt tööandjalt uurida, millised on tema ootused ja võimalused

Oma esindustega on messil väljas ka mitmed koolid ja töötukassa partnerasutused, kuulata saab põnevaid ettekandeid, kuidas oma võimalusi tööturul parandada ja millised on vähenenud töövõimega inimese võimalused tööturul.

Avatud on ka karjääriala, kus saab vastuseid oma karjäärialastele küsimustele, uurida saab välismaal töötamise ning ettevõtlusega alustamise kohta. Soovi korral saab abi kandideerimisdokumentide koostamisel.

Päeva juhib Tarvo Sõmer. Messi uksed on avatud kella 12 – 15 ja töömess on kõigile tasuta.

 

Lisa saab küsida:

Anu Tooming

Eesti Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna tööandjate konsultant

Anu.Tooming@tootukassa.ee