« Tagasi

Lehtses peeti 13. korda Tapa valla lauatennise meistrivõistlusi

 

Tapa Valla Kultuurikeskuse struktuuriüksuse Lehtse Kultuurimajas toimusid 9. veebruaril 2020 juba 13. korda Tapa valla lauatennise meistrivõistlused. Osavõtjaskond jäi eelmiste aastate tasemele, aga 24 lauatennisisti pidasid sellegipoolest omavahel maha ägedaid miniduelle. Üldvõit rändas juba mitmendat aastat järjest Kadrina valda ja Jaanus Lokotarile, kelle firmamärgiks on peale igat õnnestunud pallivõitu võidukas ja ennast „ülesse ergutav sõjahüüd". Hõbeda teenis Alexey Kizilov Tapa vallast ja pronksilahingu võitis Jänedalt pärit Riho Lööperi ees Türilt pärit Voldemar Tusis.

Valla meistrivõistlused on toimunud juba aastaid kahasse Lehtse Pinksi sarjaga (hooaja 6. etapp; koosneb hooajal 8. st etapist), kuna nii on võimalus mõlemas arvestuses rohkem inimesi osalema saada. Lehtse PP järgmine etapp toimub 01. märtsil (see etapp läheb kirja ka Kõrvemaa karikavõistluse arvestusse) ja valla sarja finaaletapp 5. aprillil. Samuti oleme kokku panemas valla lauatennise koondist Eesti talimängudele, kus esialgne koosseis on peaaegu juba komplekteeritud. Kel aga veel huvi, on võimalik kokku panna ka mitu koondist (eriti oodatud on noored kuni 16, keda meie vallas sel alal väga ei olegi, aga ka teised), huvilisi ootame kuni 14. veebruarini aadressil Indrek.jurtsenko@tapa.ee, info tel 3229659.

Suur tänu korralduspartneritele Lehtse Kultuurimajast (Leelo Jürimaa ja Anu Levina) ja kohtunikele (Lairi Einmaa ja Helga Vasemägi).

Valla lauatennise meistritiitleid jagati kokku tänavu 8-s alakategoorias, lisaks üldarvestusele. Toome teieni suurema arvuga kategooriate esikolmikud ja teiste kategooriate võitjad.   

Meestveteranid 40+ (11 osavõtjat): 1. Jaanus Lokotar, 2. Alexey Kizilov ja 3. Riho Lööper. Meestveteranid 60+: 1. Voldemar Tusis, 2. Vambola Anniloa ja 3. Aleksander Tuhkanen. Meestest võitis tiitli Alvar Roos, naistest Lairi Einmaa, naisveteranidest Helga Vasemägi, noormeestest Daniel Partanen, tüdrukutest Iris Getter Tuulemäe ja poistest Johann Ollmann.