« Tagasi

Tänasest asus Tapa Valla Spordikeskuse direktorina tööle Priit Hunt

 

Tapa Valla Spordikeskus on värskelt tööd alustanud valla allasutus, mis koondab ühtse juhtimise alla veel eelmisel aastal eraldi tegutsenud Tapa Spordikeskuse ja Tamsalu Spordikompleksi. Spordiasutuste ühendamine lepiti kokku juba 2016. aastal Tapa ja Tamsalu valdade ühinemislepingus.

Täna astus Tapa Valla Spordikeskuse direktorina ametisse Tamsalust pärit Priit Hunt. Priit sai hariduse Tamsalu Gümnaasiumist, hiljem viisid õpingud mehe pealinna ja lõpetatud said Tallinna Polütehnikum ning Tallinna Tehnikakõrgkool. Kuus aastat tagasi kolis Hunt koos abikaasaga aga tagasi kodulinna.

Priit Hundi näol ei ole tegemist tippsportlasega kuid spordivaldkond- ja võistlused on talle hästi tuttavad. Spordikeskuse värske direktor seletas: "Gümnaasiumi ja tehnikumi ajal võtsin aktiivselt osa erinevatest kergejõustiku võistlustest, kust olen toonud medaleid ja diplome." Samuti on tal praegu käsil ka kergejõustiku treeneri kutse omandamine.  "Lisaks minule on ka minu pere aktiivse eluviisiga," lisas Hunt.

Nagu paljud kodukohta tagasi tulnud ja tööle asunud inimesed tunneb ka Hunt, et saab uuel ametikohal pakkuda midagi oma kogukonna heaks. "Uue allasutuse loomisega kaasneb hea võimalus hakata asutust reklaamima ja turundama. Usun, et struktuuriüksustel on kindlasti potentsiaali rohkemate treeningute ja ürituste korraldamiseks. Leian, et tulevikus peaks Tapa Valla Spordikeskuse allüksustes olema kättesaadavad mitmekülgsed treeningud, võimalikult erinevatele vanusegruppidele," rääkis Hunt. Spordikeskuse värskel juhil on plaanis uurida ka kogukonna soove uute treeningute ja ürituste osas.