« Tagasi

Tapa valla XIII Muusikapäevad

 

XIII Muusikapäevad AEG SAAB ALGUSE EMAKEELEST

Taas on Tapa valla rahval võimalus tulla kuulama-vaatama, mida on kohalikud kultuurikollektiivid selgeks õppinud tänu oma tublidele juhendajatele. Novembris toimuvad Tapa Valla XIII muusikapäevad „Aeg saab alguse emakeelest." Pealkiri lähtub sellest, et peagi lõppema hakkav aasta 2019 on eesti keele aasta ja tähistab eesti keele mainimist riigikeelena sajand tagasi. Samuti oli laulu-ja tantsupeo juubeliaasta. Nüüd ongi vahva korraldada koondkokkuvõttena üks suurejooneline üritus, et teha sügav kummardus nendele tähtsatele sündmustele ning näidata oma vallas kultuuri ilu.

15.11. algusega kell 18.00 toimub laste muusikapäeva  kontsert  ilusas vastrenoveeritud Tapa Kultuurikojas. Esinevad Tapa, Tamsalu, Jäneda ja Lehtse lastekollektiivid.

16.11. algusega kell 17.00 toimub noorte muusikapäeva kontsert Tamsalu Gümnaasiumis. Esinevad Tapa valla koolide tantsijad ja ansamblid, muusikakooli õpilased, Tapa Kultuurkoja ning Tamsalu Kultuurimaja noortekollektiivid.

22.11. algusega kell 19.00  toimub külaliste muusikapäev. Külla tuleb Saku Mandoliiniorkester ja kontsert toimub Tapa Kultuurikojas.

23.11. algusega kell 17.00  toimub finaalüritus, täiskasvanute muusikapäeva kontsert, Lehtse Kultuurimajas. Esinevad täiskasvanute isetegevuskollektiivid Tapa vallast. 

Peale kontserti toimub traditsiooniline pidu. Sel korral mängib tantsuks ansambel „OK"

Muusikapäevad on kõikidele tasuta, aga ansambliga õhtusele peole on pääse tavalisele pidulisele 5- €, esinejatele tasuta. Pidulauale võtke meelepärane ise kaasa!

Buss huvilistele väljub  23. 11 Tapa Keskväljakult kell 16.30 ja Lehtsest peale kontserti ning ka õhtust pidu  Tapale. Tule uudistama! Põnevaid esinemisi jätkub kõigi maitsele.

 

 

Kairi Kroon

Muusikapäevade korraldustoimkonna nimel