« Tagasi

Tapa Vallavalitsus jagas uutele vallakodanikele hõbelusikaid ja tunnustas isasid

Laupäeval, 9. novembril , toimus Tapa Kultuurikojas Tapa valla uute kodanike vastuvõtt ehk rahvakeeli öelduna, "beebilusikapidu". Uusi vallakodanikke on Tapa valda juurde sündinud vahemikus 1. mai – 1. november 2019 ühtekokku  46, 25 poissi ja 21 tüdrukut. Beebidele hõbelusikaid jagame kaks korda ühel tegevusaastal, tähistamaks ühtlasi nii emade- ja isadepäeva. Lisaks valla vapiga kaunistatud nimelisele hõbelusikale, said mudilased ka nimetunnistuse ja Eesti lastekirjanduse keskuse ning kultuuriministeeriumi ühistööna valminud raamatu "Pisike puu". Peredele esines lasteaia Vikerkaar juhendajad ja lapsed ning Emilia koos oma ema Alina Leopardiga, samuti said kõik tordiga maiustada.

Isadepäeva raames jagati esmakordselt Tapa vallas tunnustust tiitliga "Hea isa" kolmele isale: Ragnis Topkin, Toivo Kiisla, Jaanus Õunap. Käesolev tunnustusliik on tulnud endisest Tamsalu vallast ja on kenasti tasahilju kanda kinnitamas ka Tapa vallas. Tänavuse aasta sees on kokku tunnustatud kolme ema ja kolme isa.

Lapsevanemaid, kes üritusele kutse said, kuid kohale ei saanud tulla, palutakse hõbelusikatele ja raamatutele järele tulla Tapa vallamajja (Tapa, Lehtse, Jäneda, Moe-Karkuse kandi elanikud) aadressile Pikk 15 (Piret Treial) või Tamsalu teeninduspunkti (Tamsalu, Assamalla, Porkuni ja Vajangu) aadressil Tehnika 1a (Ursula Grau).

Ootame hea ema ja isa kandidaate ka järgmistel aastatel (pidagem meeles: kandidaatide esitamise tähtaeg iga-aastaselt on vastavalt 1. aprill ja 1. oktoober). Märgakem emasid-isasid!

GALERII