« Tagasi

SK Tapa noored maadlejad tõid Maalehe turniirilt Kohtla-Järvelt kuus medalit

Väike-Maarjas peeti traditsiooniline "Maalehe" turniir. "Võistlus eristub teistest selle poolest, et avapäeval peetakse kehalised katsed ning teisel päeval selgitatakse parimad vaba- ja naistemaadluses", teavitab SK Tapa maadlus fännileht.

Avapäeval "kehalised katsed" oli SK Tapa maadlejatest omas kaalukategoorias võidukas Jegor Jakovlev, teiseks tulid Jelizaveta Tšuvpilo ja Georg Jakimainen ning kolmandaks Polina Sahno ja Olavi Laisarv ning Denis Rudenas. Lisaks neidudest osales sellel võistlusel absoluutarvestuses ka Greeta Staal ja Marta Pajula, kes said vastavalt IX ja X koha. Noormeestest osales veel Jegor Sahno (IV), Artur Morgenson (VI) ja Ats Pajula (IV).

Maadlusturniirilt endalt võideti kokku kuus medalit. Teise päeva maadlusturniiril said SK tapa noored kolm medalit kehakaalus -42 kg. Kalle Laisarv tuli teiseks ning Olavi Laisarv ja Marcus Bugera said kolmandad kohad. Kehakaalus -69 kg sai Ats Pajula teise koha. Naistemaadluses said teised kohad nii Polina Sahno kehakaalus -44 kg kui ka Jelizaveta Tšuvpilo kehakaalus -52 kg. 

Lisaks saavutas maadluses Marta Pajula ja Greeta Staal absoluutkategoorias vastavalt VII ja IX koha. Noormeestest sai Denis Rudenas kuni 63kg IV koha ja kuni 76kg Georg Jakimainen IX koha.

Loe kõiki maadlusuudiseid: www.maadlusliit.ee ja SK Tapa maadlus fännilehelt facebookis.