« Tagasi

Uued teemakaardid Tapa valla kohta

Tapa vallavalitsuses on koostamisel kaks interaktiivset teemakaarti.

„Aktiivne puhkus Tapa vallas" sisaldab viit teemakihti – aktiivne puhkus, majutus, toitlustus, õpi- ja töötoad, vaatamist väärt. Eesmärk on koondada teenused ja külastamist väärt paigad, mida meie vallas on pakkuda nii vallaelanikele kui külalistele, kel soovi vähe toimekamalt oma vaba aega veeta.

Teiselt kaardilt „Ettevõtlus Tapa vallas" leiab Tapa vallas eraklientidele teenust pakkuvate ettevõtete avalikud kontaktandmed. Loodetavasti annab selline teenuste info koondamine ühte kohta väikese panuse kohaliku ettevõtluse tutvustamiseks ja elavdamiseks.

Loodud kaardid ootavad andmete täiendamisel vallaelanike abi. Kui leiad, et lisamist vajaks teie poolt pakutav teenus, andmed on ebatäpsed või kui aktiivse puhkuse kaardil on märkimata kohti, mida kindlasti tasub teistelgi külastada, siis võtke ühendust Tapa valla ettevõtlusspetsialisti Marko Teivaga (marko.teiva@tapa.ee; 322 9661, 5866 7515). 

Kaardi tehnilise poolega seonduvate küsimused/ettepanekud on oodatud e-postil villu.varblane@tapa.ee või telefonil 322 9680.

Kaardid on leitavad koos teiste Tapa valla interaktiivsete kaartidega aadressilt https://tapa.maps.arcgis.com või Tapa valla kodulehe peamenüü valikust „Kaardid" alt.