Tapa Vallavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna spetsialistid Tapal

Roheline tn 19, Tapa 45107

Tamsalus Tamsalu haldus- ja teeninduskeskus

Tehnika 1A, Tamsalu 46107

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vastuvõtt

Sotsiaalhoolekande-spetsialist

Anne Klettenberg

3258692

anne.klettenberg@tapa.ee

T 8:00-11:30;
N 13:00-16:30
Tapal

Sotsiaalhoolekande-spetsialist

Kriste Tiisler

3258691, 53443779

kriste.tiisler@tapa.ee

T 8:00-11:30;
N 13:00-16:30
Tapal

Sotsiaalhoolekande-spetsialist

Tiina Evardi

3258693, 57503008

tiina.evardi@tapa.ee

K 8:00-12:00
Tapal

E 13:00-17:00
Tamsalus

Sotsiaalhoolekande-spetsialist

Pille Eevardi

53429921, 3228442

pille.eevardi@tapa.ee

E 9:00-10:00
Tapal

N 9:00-12:00
ja 13:00-16:00
Tamsalus

Sotsiaalhoolekande-spetsialist

Sirje Salura

3833451(Lehtse), 3277787(Moe), 3820232(Jäneda), 56617181(mobiil)

sirje.salura@tapa.ee

E 9:00-16.00;
R 8:30-12:00
Lehtses

K 14:00-16:00
Jänedal

T 13:00-15:00
Moel

Lastekaitse peaspetsialist

Monika Martin

53454811            

monika.martin@tapa.ee

N 13:00-16:00
Tapal

T 8:00-11:30
Tamsalus

 

       

Lastekaitsespetsialist

Anne Kesküla

53041992

anne.keskyla@tapa.ee

T 08:00-11:30;
N 13:00-16:00
Tamsalus