Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Tapa Valla Kultuurikeskuse direktor Heili Pihlak 55595461 heili.pihlak@tapavallakultuur.ee
Tapa Valla Spordikeskuse direktor Priit Hunt 3277999,
5061652
priit@tapasport.ee

Tapa Vallaraamatukogu direktor

Kersti Burk

3232080

kersti.burk@tapa.lib.ee

Tapa Kultuurikoja administraator

Gerda Licht

53411504

gerda.licht@tapavallakultuur.ee

Tamsalu Kultuurimaja administraator Jaana Saar 53338556 jaana.saar@tapavallakultuur.ee

Lehtse Kultuurimaja

Leelo Jürimaa

383 3350,
521 8398

info@lehtsekultuurimaja.ee

Tapa Muuseum

Tiina Paas

3220060

tapa@tapamuuseum.ee

Porkuni Paemuuseum
muuseumijuht

Jaan Viktor

5647 6358

paemuuseum@tamsalu.ee