Eelarve- ja arengukomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Maksim Butšenkov 55930504
Aseesimees Alari Kirt 56607450
Ene Augasmägi
Elmu Koppelmann
Mart Lees
Sirje Major
Janar Safronov
Vello Sander
Reigo Tamm
Alar Teras
Tiivo Vaigurand

Hariduskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Ene Augasmägi 55980670
Aseesimees Aivi Must 5274414
Elmu Koppelmann
Ülle Oru
Kuno Rooba
Aleksandr Sagalajev
Viiu Uudam
Tea Välk

Kultuurikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Reigo Tamm 55583254
Aseesimees Aivi Must 5274414
Priit Hunt
Leelo Jürimaa
Diana Väli-Kurnikov
Kaili Ots
Ave Pappe
Ade Piht
Kerli Relli
Georgi Särekanno
Tiina Talvik
Urmas Tamm
Edmar Tuul
Allan Vinter

Majandus- ja ettevõtluskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Sirje Major 5288676
Aseesimees Toomas Uudeberg 5050992
Arne Arumägi 5054388
Kalev Kodzis 53441375
Peeter Lauring 56648310
Enno Must 5038766
Üllar Neeme 56934141
Vello Ojamäe
Rainer Randver 5155417
Ago Stallmeister 58501107
Rein Tali 5090574
Mati Viidemann 5029393

Revisjonikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Alari Kirt 56607450
Aseesimees Alar Teras 5255714
Tatjana Tamm 56625582
Sirje Major 5288676

Turvalisuse ja sotsiaalkomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Alar Teras 5255714
Aseesimees Evelin Hiie 5294251
Joel Alla
Jaan Hiet 53471385
Katrin Kuusik 5131316
Jaan Lõõnik 5161054
Riina Niibo 56688307
Irina Pavlova
Rene Rebane 5252167
Janar Safronov
Siiri Saks 58089203
Marika Tali