Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Haridusspetsialist

ametikoht täitmata

 

 

Noorsootööspetsialist

Aune Suve-Kütt

58667395

aune.suvekytt@tapa.ee

Tapa Gümnaasiumi direktor

Elmu Koppelmann

3222310

elmu.koppelmann@tapagymnaasium.ee

Tamsalu Gümnaasiumi direktor

Aivi Must

323 0546            

direktor@tamsalu.ee

Tapa Vene Põhikooli direktor

Naima Sild

3278350

naima.sild@tapavpk.ee

Jäneda Kooli direktor

Ülle Oru

3898231

ylle@janedakool.ee

Lehtse Kooli direktor

Merike Kärmas

3833334

merike.karmas@tapa.ee

Vajangu põhikooli direktor

Ene Kukk

3255567

ene@vajangu.ee

Lasteaed Pisipõnn direktor

Tea Välk

3270410

tea.valk@pisiponn.ee

Lasteaed Vikerkaar direktor

Lii Jairus

3277700

vikerkaar@tapa.ee

Lasteaed Krõll direktor

Viiu Uudam

3230568, 3230561

viiu.uudam@tamsalu.ee

Tapa Muusika- ja Kunstikooli direktor

Ilmar Kald

3220036

ilmar@tapamuusikakool.ee

Tapa valla Spordikooli direktor

Krista Lepik

5202064

spordikool@tapa.ee