Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Haridusspetsialist

Tuuli Roostfeldt

5307 6117

tuuli.roostfeldt@tapa.ee

Noorsootööspetsialist

Regiina Kaima

5866 7395

regiina.kaima@tapa.ee

Tapa Gümnaasiumi direktor

Elmu Koppelmann

322 2310

elmu.koppelmann@tapagymnaasium.ee

Tamsalu Gümnaasiumi direktor

Aivi Must

323 0546

direktor@tamsalukool.ee

Tapa Keelekümbluskooli direktor

Naima Sild

327 8350

naima.sild@tapakkk.ee

Jäneda Kooli direktor

Ülle Oru

389 8231

ylle@janedakool.ee

Lehtse Kooli direktor

Merike Kärmas

383 3334

merike.karmas@tapa.ee

Lasteaed Pisipõnn direktor

Tea Välk

327 0410

tea.valk@pisiponn.ee

Lasteaed Vikerkaar direktor

Lii Jairus

327 7700

vikerkaar@tapa.ee

Lasteaed Krõll direktor

Viiu Uudam

323 0568

viiu.uudam@tamsalu.ee

Tapa Muusika- ja Kunstikooli direktor

Ilmar Kald

322 0036

ilmar@tapamuusikakool.ee

Tapa valla Spordikooli direktor

Krista Lepik

520 2064

spordikool@tapa.ee