17. – 19. septembrini sõidavad Narva-suunalised rongid muudetud sõiduplaani järgi

 

Tapa-Kadrina jaamavahel toimuvate remonttööde tõttu kehtib alates teisipäevast, 17. septembrist kuni neljapäevani, 19. septembrini Tallinna-Narva ja Tallinna-Rakvere liinil ajutine sõiduplaan. Tapa-Kadrina-Rakvere lõigul kasutatakse osadel reisidel asendusbusse.

 

Remonttööde tõttu on osaliselt Tapa-Kadrina ja Tapa-Rakvere lõigul rongiliiklus suletud ning seetõttu on vajalik mõningatel reisidel kasutada osaliselt busse. Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Asendusbusse kasutatakse vaid 17., 18. ja 19. septembril, pärast seda saavad rongid reisijaid teenindada taas terve reisi ulatuses.

 

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu.

 

Täiendav informatsioon:

 

Mariis Adamberg, Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht

Tel: 673 7416; 588 777 00; e-post: mariis.adamberg@elron.ee