Tapa vallavalitsus otsib kandidaate "Hea ema" tiitli välja andmiseks

 

Vastavalt Tapa valla tunnustusavalduste andmise korrale ootab Tapa Vallavalitsus kandidaate  "Hea ema" tiitli välja andmiseks, tähtaeg on 1. aprill.

Tiitli "Hea ema" andmise eesmärk on väärtustada tublisid emasid ja isasid ning tunnustada ema kasvatamisel. Tiitel antakse Tapa valla elanikust vastavalt emale ja isale, kes on tubli lapsevanem, kes on kodu, perekonna väärtustamisel, laste kasvatamisel eeskujuks teistele ja kasvatamas või kasvatanud üles tublid lapsed ning on tegutsenud silmapaistvalt ka kutse-või tegevusalal või ühiskondlikus elus. Tiitli võib anda ühele emale ainult ühe korra. Ettepaneku tiitli andmiseks võib teha igaüks. Tiitli andmise otsustab vallavalitsus ja antakse üle 11. mail Tamsalu kultuurimajas emadepäevale pühendatud üritusel.

Kõik ettepanekud palume esitada allkirjastatult ja aadressile vallavalitsus@tapa.ee või postiaadressil Pikk 15, Tapa 45106 või veebipõhiselt. Täpsustav info, tunnustamiskord ja ka taotlusvormi leiate siit: https://www.tapa.ee/tunnustusavalduste-andmine , lisaks on kandidaatide esitamise lihtsustamiseks loodud veebipõhine rakendusvorm (eeldab ID kaardiga sisselogimist).

Küsimuste puhul: 3229659, indrek.jurtsenko@tapa.ee

 

Indrek Jurtšenko

kultuurispetsialist