20.03.19

Transpordivõimalused

Muudatus Lääne-Virumaa bussiliinide sõiduplaanides alates 01.04.2019!

Muudatused puudutavad Tapa vallas liine 39 ja 64.

Sõiduplaanid: 

Liin 39

Liin 64

Liin 18

Liin 18V

Liin 11

Liin 19

Liin 38

Liin 42

Liin 48

Liin 58

Liin 61

Liin 62

Liin 17

Liin 28

Liin 33

Liin 56

Liin 27

Liin 39

Liin 40

Liin 49

Liin 59

Liin 65

 

 

BUSSID

Peatus.ee

T-pilet.ee

http://www.nelson.ee/tabloo

 

RONGID

Elron

Go Rail

 

TAKSOD TAPAL:

FIE Meelis Tänavots - tel 55575227

Transporditeenused OÜ - tel 5164181

FIE Guidu Põhjala - tel 53452341

Tapa Autobussipark - tel 3270700

FIE Heiki Allika - tel 56618761

FIE Andrei Grebenchuk - tel 5164852

 

VÄIKEBUSSIRENT JA TRANSPORDITEENUS TAPAL:

Kase Kaubandus - tel 5116315

 

KOOLIBUSSID

Koolibussid 2018-2019 õppeaastal

http://www.tapa.ee/opilastransport