Sport

21.01.20

 

Tapa Valla Spordikeskus on 01.01.2020 tegevust alustanud valla hallatav asutus. Asutuse põhiülesandeks on professionaalse- ja rahvaspordi vahendamine ning arendamine, Tapa valla elanikele vabaaja tegevuste ja mitmekülgsete spordialaste võimaluste loomine. Spordikeskuse koosseisus on järgmised struktuuriüksused: Tapa Spordikeskus ja Tamsalu Spordikompleks. 

13. jaanuarist asus spordikeskuse direktorina tööle Priit Hunt.

 

Tapa Valla Spordikeskus

Pargi 12, Tapa linn, Tapa vald 45106

registrikood: 77001168

spordikeskus@tapa.ee

_________________________________________________________________________________
 
Tapa vallas pakuvad asutusena avalikku sporditeenust Tapa Spordikeskus ja Tamsalu Spordikompleks.
 
Tapa Spordikeskuse haldusalasse kuulub viis peamist objekti, milleks on Tapa linnas spordihoone (Pargi 12), Tapa linnastaadion, Jäneda mänguväljakud, staadion ja spordihoone. 
 
Tamsalu Spordikompleksi kuulub spordihoone, milles 25 m ujula, saunad, suur spordisaal tribüünidega ning mitmed väiksemad saalid ning jõusaal, samuti 40 kohaline hostel, kohvik, seminariruum ning juuksurisalong. Spordihoone lähedalt algavad tervise- ja suusarajad, mis 4,4 km ulatuses on valgustatud. Tamsalu linn on kuulutatud spordilinnaks, kus hüüdlauseks on „Tamsalu linn - sportlikum elu!".
 
Lisaks pakuvad sporditeenust vallas registreeritud ja ka väljaspool valda erinevad spordiklubid. Spordialad ja kontaktid klubide kohta on üldises tabelis, sealt saate valida endale sobiva spordiala, mida harrastada.
 
Üldine ürituste kalender on valla kodulehel, lisaks ka spordikeskuse kodulehel, info liigub ka valla veebis uudistena, valla ajalehtedes, facebookis ja plakatitel.