Eelarve- ja arengukomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Maksim Butšenkov 55930504
Aseesimees Alari Kirt 56607450
Elmu Koppelmann
Sirje Major
Vello Sander
Kalju Soomeri
Lilli Strõnadko
Reigo Tamm
Alar Teras
Tiivo Vaigurand
Tea Välk

Hariduskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Tea Välk 3270410
Aseesimees Elmu Koppelmann 3222310
Betty Abel
Lii Jairus
Ilmar Kald
Ene Kukk
Merike Kärmas
Ülle Oru
Tiina Parmasto
Kuno Rooba
Aleksandr Sagalajev
Naima Sild
Meriliis Valdlo
Viiu Uudam

Kultuurikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Reigo Tamm 55583254
Aseesimees Aivi Must 5274414
Leelo Jürimaa
Kaili Ots
Ave Pappe
Ade Piht
Kerli Relli
Georgi Särekanno
Holden Sepp
Tiina Talvik
Urmas Tamm
Heili Pihlak
Kelly Vildek
Allan Vinter

Majandus- ja ettevõtluskomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Sirje Major 5288676
Aseesimees Toomas Uudeberg 5050992
Arne Arumägi 5054388
Kalev Kodzis 53441375
Peeter Lauring 56648310
Enno Must 5038766
Üllar Neeme 56934141
Tiina Parmasto 58121666
Rainer Randver 5155417
Ago Stallmeister 58501107
Rein Tali 5090574
Mati Viidemann 5029393

Revisjonikomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Alari Kirt 56607450
Aseesimees Alar Teras 5255714
Tatjana Tamm 56625582
Sirje Major 5288676

Turvalisuse ja sotsiaalkomisjon

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Esimees Alar Teras 5255714
Aseesimees Aivi Must 5274414
Ivi Bodnja 53031743
Kaja Hallik 5040619
Jaan Hiet 53471385
Evelin Hiie 5294251
Katrin Kuusik 5131316
Anne Luup 56830737
Jaan Lõõnik 5161054
Riina Niibo 56688307
Martin Piksar 53413537
Rene Rebane 5252167
Siiri Saks 58089203