CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Volikogu esimees Maksim Butšenkov 55930504
Volikogu aseesimees Reigo Tamm 55583254
Volikogu liige Evelin Hiie 5294251
Volikogu liige Alari Kirt 56607450
Volikogu liige Elmu Koppelmann 56267181
Volikogu liige Katrin Kuusik 5131316
Volikogu liige Mart Lees 5063571
Volikogu liige Sirje Major 5288676
Volikogu liige Aivi Must 5274414
Volikogu liige Üllar Neeme 56934141
Volikogu liige Riina Niibo 3833308
Volikogu liige Aleksandr Sagalajev 56211552
Volikogu liige Kerli Relli 59045288
Volikogu liige Siiri Saks 58089203
Volikogu liige Kalju Soomeri 5211541
Volikogu liige Janar Safronov 51904616
Volikogu liige Rein Tali 5090574
Volikogu liige Tatjana Tamm 56625582
Volikogu liige Alar Teras 5255714
Volikogu liige Toomas Uudeberg 5050992
Volikogu liige Tiivo Vaigurand 5585365
Volikogu liige Mati Viidemann 5029393
Volikogu liige Tea Välk 5545095