31.05.22

Jrk nr

Nimi

Valimistel kandideerinud erakonna

/ valimisliidu nimekirjas

E-post

Lisainfo

1

Ene Augasmägi

Valimisliit Koostöö

ene1975@gmail.com

5598 0670

 

2

Maksim Butšenkov

Eesti Keskerakond

maksim@present.ee

5593 0504

 

3

Heiki Hallik

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

heiki@pats.ee

565 5315

 

4

Evelin Hiie

Valimisliit Valgejõgi

ehiie@hot.ee

529 4251

 

5

Leelo Jürimaa

Valimisliit Valgejõgi

leelo.jyrimaa@lehtsekultuurimaja.ee

521 8398

 

6

Alari Kirt

Valimisliit Valgejõgi

alari.kirt@tapa.ee

5660 7450

 Volikogu esimees

7

Elmu Koppelmann

Valimisliit Koostöö

elmu.koppelmann@tapagymnaasium.ee

5626 7181

 

8

Mart Lees

Valimisliit Valgejõgi

lemarlm@hot.ee

506 3571

 

9

Aivi Must

Valimisliit Valgejõgi

aivi.must@mail.ee

527 4414

 

10

Üllar Neeme

Eesti Keskerakond

yllarneeme@gmail.com

5693 4141

 

11

Vello Ojamäe Eesti Reformierakond

vello.ojamae1@gmail.com

  503 0310

 

12

Dmitri Okatov

Eesti Keskerakond

dmitri.okatov@gmail.com

5667 0284

 

13

Aigar Põder

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

aigarp@hot.ee

5342 0047

 Volikogu aseesimees

14

Kerli Relli

Eesti Reformierakond

kerlirelli@gmail.com

5904 5288

 

15

Tiiu Rosenberg

Valimisliit Valgejõgi

tiiu.rosenberg@hotmail.com

554 1227

 

16

Lilli Strõnadko

Eesti Keskerakond

uleviste@gmail.com

5386 4892

 

17

Rein Tali Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

rein@reisija.ee

509 0574

 

18

Reigo Tamm

Eesti Reformierakond

reigo.tamm@tapa.ee

5558 3254

 

19

Riho Tell

Eesti Reformierakond

riho.tell10@gmail.com

514 3750

 
20 Timo Tiisler Valimisliit Valgejõgi

timotiisler@gmail.com

5816 7712

 

21

Toomas Uudeberg

Valimisliit Valgejõgi

toomas.uudeberg@gmail.com

505 0992

 

 

Toimetaja: KUIDO MERITS